Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anorexiás lettem. Meg lehet...

Anorexiás lettem. Meg lehet ezt állítani valahogy?

Figyelt kérdés
Családi okokból. Apukámmal élek és folyton cukkolt. Ha akartam enni egy kiflit, már kezdte, hogy el fogsz hízni, öregkorodra akkora leszel mint egy disznó stb...Mindig. Ha reggel inni akartam teát, akkor is mondta, hogy miért nem iszok vizet? Cukrot meg semmiképp se tegyek bele. Ebéd az már anyukám halála (1,5 éve) nincs, száraz kaján élek, apa meg rendel magának. Én is mondtam neki régebben, hogy én is szeretnék, azt mondta, hogy drága és eddig is elvoltam, ezután se halok bele. Úgyhogy ezt feladtam. Suliba se vittem már enni, mert annyira belém beszélte, hogy kínosnak éreztem, szégyennek, ha eszek. Pedig akkoriban 172 cm és 58 kg voltam. Mára már 46 kg és 176 cm. Ronda vagyok ruha nélkül a tükörben tudom, de már nem érdekel. Nem eszek szinte semmit. Napi többször elgyengülök. Pszichológus kizárva, mert elmenni se engedne. Csak néhány jó szót szeretnék bárkitől. Nagymamám él, őt nagyon szeretem, de csak évi 6-7-szer találkozunk. Nem költözhetek hozzá, mert öregek otthonába van. Mit tehetnék? Már tényleg nem akarok enni, undorodok tőle. Ez a nyári szünet alatt erősödött fel bennem. 14/l
2015. aug. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy sajnálom. Az apukád, nem jó ember. Édesanyád halálálhoz részvétem. Az a helyzet, hogy ezen csak a pszichologus tudna segiteni. Kérd meg a nagymamádat mikor találkoztok, hogy menjetek el a pszichologushoz. Ő sokat segít. Apukádnak meg nincs joga így bánnia veled. Van esetleg anyukádnak vagy apukádnak élő testvére vagy egyéb rokona? Mert ha oket felhivnád akkor oda költözhetnél, és ők is segítenének.Apukad nagyon rosszul bánik veled. Nagyon sajnálom, de sok sikert.
2015. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol élsz ? Falu, község, város ? Biztos van családsegítő. Biztos van kedvenc tanárod akinek ezt így elmondanád, szerintem segítene !
2015. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az iskoládba biztos van pszichológus, próbálj meg vele beszélni erről. Ha viszont valamiért még sincs (amit kétlek) és az osztályfőnököd normális, akkor vele is megpróbálhatsz beszélni.

Apukád borzalmasan bánik veled, a nagyiddal is beszélj erről a legközelebbi látogatáskor.

Addig pedig próbálj meg az interneten egyszerű recepteket keresni és próbálj meg főzni, ha erre van lehetőség. Ne törödj apáddal, egy bunkó, undorítóan erőszakos embernek tűnik, ha szeretnéd megenni a kiflit ed meg, ha pedig teát akarsz inni, igyál azt.

Nagyon sajnállak.

2015. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvi drága válasza:

Szia-mia :)


Én nagyon szívesen beszélgetek veled :) Tudom min mész keresztül, de tudsz győzni hidd el!

Üdvözlettel: Egy volt beteg :)

2015. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!