Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek olyan ember,...

Hogyan legyek olyan ember, aki kimondja amit gondol? Ha mindenkinek megmondom az őszintét akkor?

Figyelt kérdés
sok ellenségem lesz? Az emberek nem szeretik ha nem értenek egyet velük. Rokonok, főnökök stb.. Több önbizalom szükséges?

2015. aug. 19. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

az igazság fáj


több ellenséged lesz mint barátod, az biztos!

2015. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Két fajta ember létezik a földön; az őszinte ember és egy olyan akinek vannak barátai"
2015. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, ilyen barátokat is választottam akik szeretik az őszinteséget, még ha nem is feltétlen jó a véleményem, mert ugyanúgy megmondom azt is. lényeg hogy ne érdekeljen, ne zavarjon az emberek reakciója ha olyat mondasz ami nem tetszik nekik.
2015. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De hogy csináljam? Csak vágjam oda amit gondolok, vagy azért úgy, hogy ne sértődjön meg? Bár lehet hogy a sértődés elkerülhetetlen, akármilyen a körítés.
2015. aug. 19. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen haverom aki nagyon őszinte és mindig amikor találkozom vele, kiakaszt és egy hétig mérges vagyok rá, de nem mondom neki, mert tulajképp tudom, hogy igaza van és alapvetően örülök neki, hogy őszinte, csak hát tudod néha fáj az igazság és akkor így csúnyán nézek rá :D
2015. aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!