Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van hogy másnak mindene...

Elegem van hogy másnak mindene megvan, nekem meg semmim sincs?

Figyelt kérdés

Két tévé csatornán nőttem fel, Normális Internetem sincs amivel sorozatokat nézhetnék(most ez a nyamvadt klikket használom évek óta), melegvízet is a Kályha melegít a bolyler tönkre ment 5-6éve, kézzel mósom a ruháim és télen olyan hideg van a házban hogy nem tudok tanulni hiába fűtök be 15°C alig van...



Bár dúsgazdag lehetnék

20/F



2015. aug. 23. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy eleged van a nélkülözésből, már csak tenni kéne azért, hogy a helyzet megváltozzon. Hajrá!
2015. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Énis pont így vagyok.. 19/L

Nekem sincs internetem sőt számítógépem se, csak a telefonom amiről most írok.

Télen énis mindig szanaszét fagyok, nálam se lehet rendesen főteni..

Nincs pénzem semmire, kabátot se meg cipőt se tudok venni télre :(

2015. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tessék tenni érte. Én pl: hétvégén is túlórázok, sőt sokszor 12 órázom, hogy ne fázzak, legyen normális netem, és kábelcsatornám. Az se legyen gond, ha cipőt vagy kabátot kell vennem. Én munka mellett érettségiztem le, és munka mellett tanulok egyetemen.
2015. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dolgozol kérdező?
2015. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16 éves kor óta legális a diákmunka.


TV csatorna nem létszükséglet!

2015. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:

Hál'istennek én nem voltam ennyire mélyen,de én is meguntam,emiatt kezdtem dolgozni.

Bár olyanokat,mint elromlott bojler és tévécsatornák hiánya,azt megcsináltam magamnak.

Ha tudsz,akkor vállalj legalább alkalmi munkát.

2015. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia 19/l!

Ha privibe megírod hova valósi vagy,akkor ha közelebb laksz,szívesen veszek neked egy téli cipőt tízezerig,bemgyünk a deichmannba vagy ha 41-42 a lábad akkor odaadom neked amit soha nem is használtam.23l vagyok,nem leszbi vagy ilyenek:-)

2015. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 nem leszbi vagy, hanem egy lúzer pasas
2015. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:

Valaki segíteni akar és egyől csak kamu lehet?

Szerelem/szex kategóriában még meg is érteném,de azért nem kell egyből arra gondolni.

Bár én próbálok hinni az emberekben...

2015. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pasi,direkt azért írtam.meg ha az lennék priviben zaklatnám,nem?én jobban állok anyagilag,szívesen segítek.
2015. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!