Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, férfiak, mi az, ami...

Fiúk, férfiak, mi az, ami igazán tetszik egy nőben?

Figyelt kérdés
Külsőleg, és belsőleg is.

2015. aug. 23. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:

külső: szép arc, vékony derék, nagy kerek fenék

belső: kedves, intelligens, művelt, önálló, zárkózott

2015. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én csak egyetlen dolgot tudok mondani, ami minden nőmben egyaránt megfogott: a mosolyuk.

Külső és belső adottságaik nagyon széles skálán mozgott, de mindegyikük mosolya elbűvölő.

2015. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Külső: ha ápolt a lába;

Belső: ha kicsit harcias.

2015. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kulso: szep hosszu egyenes haj (szin lenyegtelen, amennyiben passzol a stilusahoz), karcsu, formas test (ne tul alacsony, de nem is legyen nalam magasabb), divatosan oltozkodjon, ugyanakkor legyen egyenisege is

belso: szamomra legfontosabb, hogy ne jatsza meg magat senki elott, es viselkedjen termeszetesen, legyen oszinte.


20/f

2015. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hű, de gyorsak voltatok.:D

Köszönöm a válaszokat, (még írhattok).:)

2015. aug. 23. 19:47
 6/9 anonim válasza:
Igényesség, finom nőies vonalak, formas csipo es domborodo idomok. Elsődleges hogy szép szemei legyenek, bájos mosollyal es vonzoan telt ajkakkal. Az apolt hajkorona is szexi, amibe ugy beleturnek. A belsot nezve legyen magabiztos, kommunikativ, intelligens. Empatikus es érzéki lény legyen, aki az ágyban képes vadmacskává válni, miközben egy szende szűz küllemével bír. ;)
2015. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külsőről nem tudok nyilatkozni, mert az összkép a lényeg, valaki vagy megfog, vagy nem. Lehet nagy melle, lehet kis melle, lehet hosszú combja vagy lehet "van rajta mit fogni" is, lehet alacsony vagy magas, a lényeg az, hogy valahogy meg tud-e fogni az összhang, ahogy kinéz. Ez alapján mondom, hogy valaki tetszik-e vagy sem külsőre. Persze vannak kizáró dolgok is a kinézetben, pl. utálom a pircinget vagy a tetoválást, továbbá ne nagyon legyen nálam magasabb a csaj, és ne legyen kövér se, mert az ilyeneket egyből kizárom. Sajnálom, nem akarom megbántani a kövér nőket, de nekem ilyen az ízlésem, tehát nem bántásból írtam. Ha valaki kövér, teljesen mindegy, hogy milyen belső értékei vannak, szexuálisan egyszerűen nem tud rám hatni, és onnantól kezdve mindegy az egész...


De a lényegesebbek a belső tualjdonságok. Itt is sokféle nő van, ezért nem tudok konkrét dolgokat írni... A lényeg itt is valamiféle összkép, belső harmónia, ami megfog. De amit konkrétan szeretek egy lányban, az, hogy ha odaadó, őszinte, és az a típus, aki a szerelméért bármit megtesz. Nem szeretem az egoista, önimádó, karrierista nőket, nem szeretem, ha egy lány csúnyán beszél (persze egy-két csúnya szó belefér, de ha ömlik a szájából a mocsok, felőlem nézhet ki akárhogyan, bottal nem nyúlnék hozzá), nem szeretem, ha közönséges, és nem szeretem a Miss Intrikákat sem, akik állandóan kavarják maguk körül a sz*rt, és az adja nekik a boldogságot, ha állandóan valakit szapulhatnak maguk körül (sok ilyen lány van, úgyhogy ezt érdemesnek tartom megemlíteni).


Szóval az ideálom, aki nem egoista, nem önző, akiben van szeretet, törődés, és aki igényli is ezt. Szeretem a kedves, romantikus lányokat, akikkel ki lehet nyáron feküdni a csillagos ég alá, és csak nézni a csillagokat kézenfogva (vagyis kibírják, hogy legalább 1 órán keresztül ne nyúljanak a hülye telefonhoz :D). És ez elég szomorú, de ritka az ilyen lány.


És ami még számomra fontos, hogy szeressen olvasni, lehessen vele könyvekről is beszélgetni, legyen intelligens és nyitott. Legyen életcélja, legyen valami komoly dolog, ami érdekli, és ezért tegyen is. Tehát ne csak úgy éljen a világba, minden fontosabb elgondolás, cél nélkül.


Persze ez így leírva lehet ,hogy lehetetlenségnek tűnik, pedig vannak ilyen lányok :)

2015. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mindenkiben más tetszik.
2015. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

érdekes, hogy szinte senkinek sem az jutott eszébe, hogy legyen szeretetteljes, megbocsátani és bocsánatot kérni képes, hajlandó legyen áldozatot hozni pusztán szeretetből, kitartó legyen, megértő, elnéző, céltudatos, következetes, őszinte legelőször is önmagával, merje felvállalni a hibáit és javítsa azokat, hogy ne maradjon érzelmileg és emberileg egy 9 éves szintjén.

Ezek mellett pedig jó , ha a külseje is kívánatosa, de őszintén szólva, nem annyira fontos, hogy mindenben klappoljon, ha ezek megvannak.

2015. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!