Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a kockákról?

Gergő19990712 kérdése:

Mit gondoltok a kockákról?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába tettem-e,de mindegy is.Szóval ti mit gondoltok azokrol a 10-17 éves fiatalokrol akik egész nap számitogép előtt ülnek?Emiatt ugye elhanyagolják a tanulást,nem ismerik meg a természetet.Ha kimennek az erdöbe akkor egy mókustól megijednek.Elhanyagolják a külsejüket is.Jó,nem mintha én nem szeretnék gépen játszani főleg ha megtudom venni az X360-at,mer ugye nekem nem anyuci,apuci veszi.Nem azért mert sajnálják tölem,de igazuk van.Ha kell dolgozzak meg érte.Meg is fogok ha sikerül majd.Énisszoktam naponta kb 1 órát játszani,de ha kezdödik az iskola föleg programozásra használom majd.Sajnos igy van ez a telefonokkal is,de ezt már mégegyszer nem irom le.A fö téma a kockák.És kedves Gamer-ek.Netessék meharagudni ezért.

#kockákról
2015. aug. 23. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem mindegy, hogy mit takar nálad a kocka.

Amiket te felsoroltál, hogy elhanyagolja magát, nem tanul, nem ismer meg semmit, az már a függőség felsőfoka, azok már segítségre szorulnak, de nem csak ez az egy "fajta" kocka van. Manapság ezt a szót már mindenkire használják, akik szeretnek gépezni, ezért nem mindegy, hogy az általad felvázoltakról beszélünk-e, a facebook-függőségről vagy azokról, akik szórakozásképp leülnek pár órát játszani.


Bár nyilvánvaló, hogy akiket te említettél, az -mint írtam- már nagyon szélsőséges eset, azok segítségre szorulnak.

2015. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

az én öcsém is kocka...borzalmas...hófehérke és fekete pihebajuszkája van és 2 napig nem fürdik. ja és egész nyáron házinövény volt, azaz 1-2x mozdult ki...akkor is anyuval a mamához.


sajnos a korosztályunk ebben találja meg a vigaszt, a virtuális világ többet jelent a valóságnál.


én is szeretek kockulni, de napi 45 percet kb ha ülök gépnél. egyszerűen nem bírja a szemem és az agyam sem azt a sok baromságot.


16/L

2015. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Aki ilyen szinten van, az már függő. Ismerek pár ilyen embert. Az iskolában néma kukák voltak, a neten harcosok. Kicsit vicces volt, amikor játék közben ők kva anyáztak a legjobban, addig élőben egy kérdése sem tudtak normálisan válaszolni:)

Ma már mind felnőttünk. Ezekből a srácokból nem lett semmi. Az egyik otthon veri még mindig a billentyűzetet, miközben a szülei lassan tönkremennek. A másik mérnöki diplomát szerzett, de nem tudott elhelyezkedni, az anyja szerzett neki munkát.

2015. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem csak baromságok vannak a neten.
2015. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok válaszolni érdemben, mert hasonló voltam. Amíg középiskolába jártam, nagyon sokat ültem a gép előtt. Soha nem tudtam jól beilleszkedni sehova, nem is éreztem túl jól magam sehol, ezért a gépbe menekültem. Nem vett meg semmit apuci/anyuci, egy már akkor is gagyinak számító gép előtt ültem, és játszogattam, filmeket néztem, sorozatokat, olvastam, interneteztem. Szerintem 90%-ban ez volt a mindennapi programom. Nem volt kivel mit csinálni, csak néhanapján. Örülök hogy volt hova menekülnöm.
2015. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

,,Nem csak baromságok vannak a neten."


Senki sem mondta, hogy csak baromságok vannak az interneten.

2015. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Te nem egy kockát definiáltál, hanem egy hardcore függőt. Én egy gamer csaj vagyok, naponta órákat játszok vagy internetezek ha úgy van kedvem, de nem hanyagolom el magam, minden nap fürdök, amikor kell borotválok/epilálok, stb. Ja, és színötös érettségi bizonyítványom van, jelenleg egyetemista vagyok. Van egy szerető párom aki szintén kocka (az az informatikus fajta). És igen, ezt napi több óra gépezés mellett hoztam össze. Szóval meg lehet találni az egyensúlyt. ;)


Azok viszont akik ezt a való élet rovására teszik, egyszer nagyot koppannak, amikor rájönnek hogy mindent elrontottak, ráadásul milyen fiatalon.

2015. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommentelő gyakorlatilag megkérdezte, hogy a kérdező mely fajta kockára gondol, és le van szavazva. Emberek kategória, te vagy a kedvencem.
2015. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elso kommentelö.Igen a függökre gondoltam.És valóban a szemem nekem sem bir sokkal többett kb 1 óránál.Multkor az orvosi rendelöbe a szemvizsgálaton nem tévedtem csak egyet mert,rohadt messzirö néztem a táblát :-)
2015. aug. 23. 21:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Én napi 8-9 órát töltök gép előtt. Zenét hallgatok, sorozatot nézek, érdekességek után kajtatok. Onnan tudom, hogy nem vagyok függő, mert a gépem hiányát meg sem érzem. Ha unatkozom, unatkozom, azt a székemben is szoktam.


Mostanság dominótornyokat állítgatok az asztalomon, annyi nincs tenni valóm. Nyilván a nyár átka.

2015. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!