Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet az, hogy valaki...

Hogyan lehet az, hogy valaki ilyen hatással van rám? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel úgy érzem teljesen szabad vagyok. Semmilyen szerepet nem kell eljátszanom, az lehetek aki vagyok, és ez mindkettőnknek így lesz jól. Nem parázom semmin ha vele vagyok. A jelenléte nagy hatással van rám, olyan mintha valami drog hatása lenne. (fontos hozzátenni, hogy sem szerelmi, sem szexuális vágyaim nincsenek felé).


Hogyan történhet ez? A spirituális és a tudományos magyarázat is érdekelne

(Ha van).


2015. aug. 25. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó neked!
2015. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Látod, milyen szép az élet? Azt aki mellett önmagad lehetsz, nem kívánod társnak. Akit megkivánsz, vagy mwgszeretsz, annak meg teszed a szépet, és azon parázol, mikor veszi észre a pózerségedet.


Szerinted melyik út vezet a boldogsághoz?

2015. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyet hívják lelki társnak. Ha kölcsönös az érzés.
2015. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

00:14


Ez igaz amit irsz.

2015. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lelki társ, és ez nem csak szerelem lehet, ezt családtaggal vagy jó baráttal is érezheted, ilyenek lehetnek az életre szóló gyerekkori barátságok is (már akinek van ilyen). Lelki társból több is lehet.
2015. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt igaz barátságnak hívják.
2015. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet, hogy ugyanaz az embertípus vagytok, s ennek köszönhetően jól kijöttök. De ez csak egy tipp. De ha úgy érzed, nagy hatással van rád, sok mindenben segíteni tudna Neked, és jól érzed magd mellette, ezt mond neki mindenképp, és töltsetek minnél több időt eggyüttt. Az hogy nagy hatással can Rád, sok minden oka lehet. Példaképet, ideált látsz benne, egy általad szeretett személyre emlékeztett,stb.
2015. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kettes: tökéletesen igazad van. Annyit kell még hozzátenni, hogy 20 évvel idősebb nálam, és a pszichiáterem. Szerintem kevés az esély rá, hogy "társak" leszünk.


De amúgy egyéb helyzetekben beletrafáltál sokszor elkövettem már ezt a hibát.

2015. aug. 25. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:

"Annyit kell még hozzátenni, hogy 20 évvel idősebb nálam"


jaaaa, hát mondjuk ettől most kicsit más a leányzó fekvése.


nos, az is elképzelhető, hogy fiatal vagy, nem ismered igazán az emberi természetet, a 20 évvel idősebb ember pedig olyan lehengerlő személyiség, amivel még eddig nem találkoztál. hogy miért? mert neki húsz év előnye van abban, hogy kiismerje az életet, a világot, az embereket. lehet, hogy pusztán ezt a lehengereltséget értelmezed katarzisként, és ezt nem tudod feldolgozni.

2015. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!