Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van már az emberekkel?

Mi van már az emberekkel?

Figyelt kérdés

Most már muszáj volt kiírnom mert már fel sem tudom fogni mi a f* van.

Felvolt rakva egy kép arról hogy a menekültek jönnek Röszkénél a sineken.

A commentek:

"Miért nem jön ilyenkor a vonat?"

"Hol vannak ilyenkor a skinheadek?"

"Lekéne lőni mindet, lebombázni..stb"

Csak ilyen válaszok voltak a képre.

Nos kérdem én:

Ez miféle primitív gondolkodás már??? Mik vagyunk mi terroristák ? Azok ölik halomra az embereket...sokan pont ezért jönnek el, erre már mi is ilyenek vagyunk? Tudom...nem mind azért jön mert ott vannak a terroristák...de bakker.... ez zavar...az emberek hozzállás...ezek beszélnek a közbiztonságról meg stb...azt közben ilyeneket tennének...nem is értem mi a f* om van már...elvileg europa nagy haladó hely meg f* om ezé jönnek ide...de az emberek felfogás ugyan olyan primitív és maradi mit a suttyó fanatikus terroristáknak.



Én nem vagyok magyar ellenes meg stb...ezt szokták azokra mondani akik nem lőnék le a menekülteket...

Én se örülük neki hogy itt vannak me szemetelnek stb de azért ez nem ok arra hogy kiírtsunk több ezer embert. Tán rosszul gondolom?


2015. aug. 25. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"me szemetelnek" gratulálok az értelmi szinted miatt nem látod, hogy milyen károkat okoznak az országnak te barom.
2015. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na te se vagy különb ..azért mert nem irkáltam ide hogy van köztük pár bűnöző meg mert a mi pénzükből vannak itt a táborokban stb..

De tudom hogy ez nem jó...ezzel egyetértek . De azzal már nem értek egyet hogy akkor most megkell őket ölni. Mindenhol ilyenek irkálnak az emberek... Szerinted ez így rendben van?

2015. aug. 25. 00:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolod rosszul, egyetértek veled, én sem örülök, hogy itt vannak, de mik ezek a kommentek már?Az. eszem megáll.

Első kommentelő: Juj, juj, juj, károkat okoznak az országnak, de önző itt valaki. Próbálnak otthont találni és ÉLETBEN MARADNI, te meg csak arra tudsz gondolni, hogy nem rád költik a pénzt, hanem azokra, akiknek nincs otthonuk és éheznek. Grat. Jóindulatod és önfeláldozási készséged határtalan.

2015. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy a környezetemben mind az önző emberek gondolkodnak így. Csak a saját seggüket féltik, semmi más nem érdekli őket.
2015. aug. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként Sebestyén Balázs egy rádiós műsorban beszélgetett egy Anna nevű nővel erről, érdemes meghallgatni.
2015. aug. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Meghalgattam.

Na ez az amit vártam/kerestem. Így kell erről a témárol beszélni...

A Balázs tökéletesen képviseli az én álláspontom hogy mint ember nem lehet úgy hozzáálni ezekhez az emberekhez mint ahogy leírtam fentebb a kérdésemben és a hölgynek is igaza van hogy ez egy lehetetlen helyzet. Az a baj hogy kevés az olyan ember aki hasonló képen gondolkozik mint a Balázs ezzel kapcsolatban...és attól félek hogy ez az egész azzal fog végetérni hogy valaki fegyvert fog ragadni és ártatlanokat fog bántani... :/

2015. aug. 25. 02:47
 7/11 anonim ***** válasza:

gondolj bele a cigány helyzetbe...egy vándornép ide telepszik és el kezdi terrorizálni a magyarokat (nem képletesen értendő hanem szó szerint még ha "nincs is cigány bűnözés")

kell nekünk még több élősködő? menekülnek, de elég sokan leragadnak, múltkor hallottam a rádióban, hogy EGY NAP kb 1400-an lépték át a határt...

Ez egy időzített bomba ha belegondolsz...nem azt mondom, hogy ki kell irtani őket, de eltakarodhatnának, sőt a legjobb az lenne ha ide se jönnének...én nem írok ilyen hozzászólásokat amit a kérdésnél mondtál, nem osztok meg semmi bevándorló ellenes dolgot, de attól még nem szeretném őket itt látni...elég sok kellemetlenséget okoztak eddig nem kevés embernek és ki tudja mi jön ezután...


22F

2015. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már fotelharcosok vagyunk. Persze, utáljuk őket, mert nem vagyunk tájékozatlan parasztok, de a ravaszt nem húznánk meg

lsd:

Vonat ölje meg őket, nem mi

Skinheadek öljék meg őket nem mi

A katonaság ölje meg nem mi.



Egyébként a szemetelés a legkisebb probléma, elég megnézni mi van mondjuk franciaországban

2015. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7# igen igazad van hogy gondot okoznak de én most itt az emberi oldalt akartam elmondani, ahogy írtad nem kell szeretni őket, de írtad is nem ez kell hogy na akk irtsuk ki mind ...

Utolsó igen tudom vannak nagyobb bajok is.

Ebben igazat adok hogy ez probléma de mint mondtam fentebb most nem erről van szó hanem az embereke hozzáállásáról velük kapcsolatban és értem hogy zavar valakit...de ez a gyilkoljuk le őket már sok volt.

2015. aug. 25. 09:26
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ez egy nagyon jó példa arra amit mondtam...ma láttam meg, gondoltam leírom ide is.

2015. aug. 30. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!