Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon látott bennem valamit...

Vajon látott bennem valamit (amit mások nem)?

Figyelt kérdés

Lehet furcsa lesz :)

Másodéves vagyok egy főiskolán és előző félévben először vettem fel tesit, röplabdát. Régen láttam meccseket(tetszett), és mivel még életemben nem játszottam, úgy voltam vele kipróbálom.

Első órán nagyon béna voltam, még a lányok is ügyesebbek voltak nálam (fiú vagyok), hozzáteszem nagyon sokakanak nem volt ismeretlen a játék, voltak akik versnyszerűen is játszottak. Amikor pontra játszottunk volt , hogy pontok sorozata rajtam ment el. Ritka szarul éreztem magam emiatt, és a többiek el is könyveltek annak...gondolom, mert következő heteken engem választottak az utolsók között, ha arra került a sor.

De! Volt a csoportban egy velem egy évfolyamon lévő srác (aki tudott játszani) és Ő valahogy a kezdetektől 'látott bennem valamit'. Folyamatosan bíztatott és annyira azt éreztem, hogy komolyan is gondolja, hogy sokkal több van bennem. Később a csapatválasztásoknál engem választott ELSŐNEK! (egynéhányan meg is mosolyogták a választását -tudjátok, olyan gunyorosan- főleg a 'jobbak' akik gondolom arra számítottak, h majd őket fogja aztán mégsem). Félév közepére már egész stabilan játszottam, és már inkább felfele húztam a csapatjátékot, tudtam nyitni egymás után többször, tudtam fogadni adogatást, pontokat is szereztem, és végül volt alkalom amikor sikerült egy olyan reméytelen labdát megmentenem és visszaadnom, amiből aztán pontot szereztünk, hogy a végén megtapsolta mindneki. Senkit nem tapsoltak meg a félév során. Akkor láttam sokak arcán, a hitetlenkedést, a srác arcán pedig a boldogságot, úgy éreztem szívből örült annak,hogy kb tudok játszani. Ez életem egyik EPIC WIN-je.(az élet apró örömei :) )


Igazából én kézilabdázok egy pár éve, szóval nem idegen számomra a labdajáték, de a röplabda teljesen más mozgáskultúrát igényel (elég csak, hogy a felugrásokat említsem röplabdában kétlábról ugrunk, kéziben pedig szinte kizárólag egy lábról(pároslábbal felugrani és lőni kéziben komoly technikai tudást ígényel )).


Így visszagondolva még mindig teljesen hihetetlen számomra, hogy valaki -idegen- ennyire hitt bennem. Még életemben nem találkoztam ilyen pedagógiai érzékkel megáldott emberrel (vagy csak rám volt ilyen hatással, nem tudom).

Nem alakult ki közöttünk semmilyen ismertségi viszony a félév során, az órákon kívül sem kerültünk kapcsolatba, viszont azóta sokszor teszem fel magamnak a kérdést, hogy mi volt az ami miatt így állt hozzám, ahogy.

Ezért gondolkozom azon,h facebookon megkeresem, és megkérdezem tőle, hogy mondja el, mert úgy érzem sokat segíthetne, ha tudnám.



2015. aug. 25. 01:01
 1/1 anonim válasza:
lehet a mozgáskultúrádon látta, hogy nem elesett vagy, csak kezdő. Az is lehet, hogy nem látott semmit, csak szimplán jószándékkal és empátiával bőven megáldott ember és próbált segíteni, mert látta, hogy kiközösítenek. Talán még azt is tudja, milyen érzés ez, vagy, mert ő is így kezdte, igazából bármi lehetséges. Ha ennyire érdekel, vedd fel vele a kapcsolatot és beszélgess vele. Bár nekem furcsa, hogy fél évig együtt röpiztek és egyik csapattársaddal vagy vele sem beszélgettél el erről, hogy érdekel a sport, csak totál kezdő vagy és semmi tapasztalatod nincs sem elméletben, sem gyakorlatban, hogyan is kéne. Meg úgy egyáltalán, hogy semmiről nem beszélgettetek. Nem értem ez hogy lehetséges, én is jártam egyetemre, egy-két hónapon belül az egész csoportom ismertem, egy nagy család voltunk. És ezt most nem bántásnak szántam, csak furcsa számomra, hogy nem beszélgettél erről senkivel.
2015. aug. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!