Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen viselkedés az szerintet...

Milyen viselkedés az szerintetek, ha valakitől megkérdezem miért mérges rám, és ő nem hajlandó elmondani?

Figyelt kérdés
Ilyennel válaszol maximum hogy csak, vagy megvolt rá az okom, meg ilyenek, de a konkrét okot az Istenért se írná le. Ez milyen viselkedés szerintetek, és ti mikor csinálnátok ezt valakivel?
2015. aug. 25. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyerekesnek mondanám,viszont eléggé sok ember mutatja ezt a viselkedésformát,kortól függetlenül.Többek között én is.:D Nem,én egy fokkal borzalmasabb vagyok.Csak ellenséges viselkedéssel érzékeltetem(pl.nem vagyok hajlandó beszélni,illetve,ha mégis,akkor nagyon negédesen),hogy ért valamiféle atrocitás,de nem mondok róla semmit.:P

Kérdésedre válaszolva,valószínűleg az említett fél is megbántódott valamilyen módon,és ezzel próbál megtorlást gyakorolni.Vagy ha ez nem,akkor lehet,hogy összecsaptak a feje felett a hullámok,ingerültté vált,és nem tudja megfelelően kontrollálni magát,úgyhogy inkább csípős kitérő válaszokat ad,remélve,hogy le tud szerelni téged a témáról,mert el akarja kerülni a beszélgetést.

Véleményen szerint az lenne a legjobb,ha leülnél vele diskurálni erről.Engem meglep egyébként,hogy mennyi olyan kérdés kerül fel ide naponta,amikre a válasz a kommunikáció.Minden fajta kapcsolat alapköve.Mert,ahogy mondani szokás,néma gyereknek az anyja sem érti a szavát,ugye?

Szóval,bár benne van a pakliban,hogy pont ezt akarja elkerülni,ülj le vele és beszéljétek meg a helyzetet.Mondd el neki,hogyha megbántottad valamivel,akkor őszintén bocsánatot kérsz érte,és nem szándékosan történt.Ha valóban kellő őszinteséget és határozottságod lehet érezni rajtad,akkor sikerrel jársz.Mert,ha tényleg meg volt bántva,akkor valószínűleg megenyhül,és ki tudod szedni belőle a viselkedése miértjét.Viszont,ha a más eredetű problémáit vetíti ki rátok,akkor megtörhet a gát,és felfedheti előtted a valódi okokat.Mutass valódi érdeklődést,éreztesd,hogy mellette vagy,abból nem lehet baj.:)

Sok sikert kívánok ahhoz,hogy tisztázni tudjátok!

2015. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, mindenki akkor és arra válaszol, amikor akar. Ne zaklasd, csak jobban bepöccen.

Persze egy tucat választ irhtana, aminek se eleje, se vége, de attól sem lennél előrébb.

2015. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!