Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaha megenyhülhet egy olyan...

Valaha megenyhülhet egy olyan ember, akinek mindig negatív tapasztalatai voltak az emberekkel és ezért szinte senkivel se barátkozik és akkor se magától?

Figyelt kérdés
Egész életében csak kijátszották a segítőkészségét és ezért már nem bízik senkiben és nehezen megy neki a barátkozás is. Mennyi az esélye annak hogy meg tud enyhülni és vissza tud találni a normális emberi viselkedésformákhoz? Pl. barátkozás, csajozás. Kezdem azt hinni hogy túl antiszoc lett.. Csak normális, komoly válaszokra vagyok kíváncsi, trollok kíméljenek, nem miattuk jöttem erre az oldalra, alapvetően nem vvagyok ennek a híve de nincs több ötletem, kíváncsi lennék a meglátásaitokra. Előre is köszönöm.
2015. aug. 25. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, művelt, sportos és jó tanuló az osztályhoz képest csaképp magába húzódó, ezért sem értem
2015. aug. 25. 21:23
 2/5 anonim ***** válasza:
fejben dől el, hogy te hogy állsz az emberekhez.
2015. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer az ember már rájött valamire, megtapasztalt valamit, akkor azt nem lehet visszacsinálni.Lehet, hogy valamikor majd lazábban fog viszonyulni az emberekhez, de a rossz tapasztalat mindíg ott marad, sosem lesz olyan, mint előtte volt.De mondjuk nem is árt egy egészséges óvatosság.Az a baj, hogy a mai világban nagyon kevés a kedves, rendes ember és sajnos sokszor azokról is kiderül, hogy nem őszinték! Mindenkivel vigyázni kell.Szomorú!
2015. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hany eves? Ha kozepsulis, akkor ez meg fog valtozni. Es akkor is valtozik, ha o akar valtoztatni. Elobb-utobb lesznek jo tapasztalatai is. Te ne akarj helyette baratokat.

Ha erdekel a srac, akkor legyel vele kedves, ha benned nem csalodik, akkor lehet ezzel visszanyeri a bizalmat masokban is. Ha teged is lehuz, akkor viszont hagyd.

2015. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Középiskolás.
2015. aug. 25. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!