Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ez a baj az emberrel?

Tényleg ez a baj az emberrel?

Figyelt kérdés
Tényleg baj az hogy én nem vagyok olyan mint a többi? Hogy én jobban szeretem azt hogy ha tél van magányosan sétálni hidegben gondolkodni nem keresem folyton bajt, nem látom jónak azt hogy ha valakit szekálnak nem vagyok hangos, nem szeretek beszélni, nem szeretem a nagy tömeget, jobban szeretem hogy ha kisebb szorosabb baráti társaságba vagyok nem rajongok ezért a divat meg telefon mániába jobban szeretek otthon gépezni,olvasgatni mint kint lenni és abba lelni az öröm hogy cigiznek,füveznek,piálnak csak azért mert ez a menő és ha ezt csinálják "menőbbnek" néznek ki és jobb lesz nekik közbe pedig roncsok, nem lehet senkivel beszélni csak kevés emberrel mert egyszerűen nem tudnak semmit komolyan venni folyton keresik a vitázási lehetőséget csak azért hogy fitogtassák magukat ebbe milyen jó? De meg figyeltem hogy aki nem érti meg az én gondolkodási módomat az rögtön teljesen lekezelően viselkedik velem sőt még csak meg se próbálják meg érteni hogy én mért nem viselkedek úgy nekem nem az jó mint neki és mivel más a gondolkodási mentem az mindjárt rossz és alpári paraszt módon viselkedni és vitázni a nála legalább 30-40 évvel idősebb emberrel egyszerűen nem értem ezt valaha kifogják nőni, és csak szerintem borzalmas ez? 16F

2015. aug. 26. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
velük van a baj,nem veled 19/L
2015. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a világ egyetlen introvertált embere, sokan vannak ezzel így.
2015. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy embernél pozitív dolog vagy negatív? Vagy csak néző pont kérdése?
2015. aug. 27. 00:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Ez nézőpont kérdése szerintem...Van akinek ez a pozitív van akinek a másik véglet.

De normális esetben szerintem ez lenne, csak hát ma már elég máshogy mennek a dolgok, nem úgy mint a szüleink/nagyszüleink idejében. Bár biztos akkor is voltak ilyenek is olyanok is.

2015. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák (szerencsére). Minden ember más,és ez így van rendjén. Én is hasonló dolgokkal küzdök . Míg a kortársaim isznak,cigiznek addig én inkább olvasgatok,írok,de ezt sokan nem értik meg. Legtöbbször le is szólnak,hogy mindent túl komolyan veszek... Szóval,száz szónak is egy a vége,mindenki más,el kell fogadnunk egymást. 😊 15/lány
2015. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem nem az idegesít hogy mit csinálnak ha nem az hogy azért is oda jön beszólogatni meg hasonlók azt hogy ha vissza szólok akkor persze én vagyok a hibás és az én anyucimat hogy vissza szólok:D
2015. aug. 27. 11:59
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is borzalmas. Ki akarnak tűnni a sok ember közül, viszont ha mindenki ezt csinálja, így teljesen egyformák lesznek, és általánosítani lehet őket.
2015. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen mivel ugyan az a trend és emiatt tényleg nagyon unalmasnak tudnak hatni:D
2015. aug. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!