Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fenéért rakja ki sok...

Mi a fenéért rakja ki sok ember a facebookra ezt a szókeresős játékot, ha nem tud valamit? Most abban mi a poén, hogy más fejti meg helyette?

Figyelt kérdés
Komolyan más sincs az üzenőfalamon, csak ez a baromság, hogy kérdezgetik egymást, hogy ez mi ez mi? Mindenki ezzel játszik?
2015. aug. 27. 00:48
 1/4 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
igazad van h neki kellene megfejtenie de ha mar regota gondolkozik kivancsi es kirakja :/ sokan jatszanak vele de nem tudom miert :/
2015. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a kíváncsiság alapvető emberi tulajdonság- meg buták is. :D
2015. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne is mondd! Annyira bosszant! Én is játszok vele, de soha nem osztom meg, ha elakadok. Komolyan nem értem! A mai világban, mikor ott a net, nem igaz hogy nem lehet utánanézni a dolgoknak. Pl. én sem tudom a kutyafajtákat....de...ott a net, beírom kutyafajták képekkel,kiadja, lecsekkolom melyik lehet és meg is van oldva. A másik, ha az adott képen még egy szó sincs beírva, de kirakja hogy mi lehet. Könyörgöm, fejtse meg a másik hármat és akkor legalább pár betū megvan, lehet hogy rájön. Vagy a másik a helyesírád. Én sem tudok sok szót helyesen leírni, így nem is tudom kirakni, de neten megnézem és hoppá, meg is van...Vagy amikor alap szavak sem mennek....ránéz a képre és nem tudja, hogy az egy asztal....ha nem tudom, akkor asszociálok...mit látok, mi jut eszembe?? Asztal-kék-kopott-konyha...ráadásul a betūk is meg vannak adva, valaminek ki kell jönnie belõle.
2015. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kérsz tőle több értesítést és voilá.
2015. aug. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!