Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy azt aki...

Miért van az, hogy azt aki szűz jobban megveti a magyar társadalom, mint aki szajha és sok emberrel lefekszik?

Figyelt kérdés
Egyik sem vagyok, csak kíváncsi vagyok az okára.

2015. aug. 27. 01:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez egyáltalán nem igaz a társadalom egészére.
2015. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
azért mert ha valakivel egyből lefekszel akkor k *rva vagy, ha nem, na akkor még nagyobb.
2015. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem igaz.
2015. aug. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
A fiúknál igaz. De most ezzel nem mondok újat. 19 vagyok, sok haverom tudja, hogy nem voltam még úgy nővel és állandóan szűzf4szúznak, közben engem nem érdekel, hogy ilyen téren "ártatlan" vagyok, de ők azt hiszik, hogy ezzel cukkolnak. Jó, persze, új társaságban, ha netán szóba jön ilyen, akkor nem hencegek vele, de általában én is azt tapasztaltam, hogy lehet fiú/lány mindig a szüzeket fikázzák. Az egyik volt osztálytársnőmet is cukkolták folyton, hogy örökszűz.. :D Nem értem mindenesetre.
2015. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Azért a cukkolás nem egyenlő a megvetéssel.
2015. aug. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nem is mondtam. :)
2015. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem énsem. Nem kell az első héten lefeküdni, de szerintem fél évig vagy több hideig húzni a pasi agyát g*ciség. Ez már nem próba hogy szeret e. Ha csak arra hajtana, 2 hét után megunná és továbbálna.

Az ilyeneket én is megvetem.

2015. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Vannak országrészek, ahol ez ma is örök téma: "Miért nem házasodsz?", "Szingli vagy? Az meg mi?". Olyan helyeken rugóznak ezen (Kelet-Mo.), ahol 1, él még a régi "hagyomány", hogy bárkihez, de férjhez-feleségül kell mennie az embernek, lehetőleg minél pénzesebbhez; 2, kevés a munka, így a családi kötelék a lényeg.
2015. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem nehéz megérteni. Azt gondolják, aki szajha, az nyilván a saját döntéséből az, tehát így vagy úgy, de azt teszi, amit akar. Aki meg szűz, gondolják, az nyilván nem a saját döntéséből szűz, tehát lúzer. A lúzereket pedig jobban megvetik, mint bárki mást.
2016. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Ki mit vet meg. Szerintem a társadalom amlock max a szűz fiúkat veti meg egy idő után (ami hülyeség szerintem) a lányokat sokat bálványozzák miatta (ami szintén hülyeség). Igaza van Sünnek, az oka ez, bár szerintem itt is azokat a férfiakat akik sok nővel voltak nem szólják le, sőt megdicsérik, nőben ellenben rossz szemmel néznek rá sokan. Ezek amolyan beépült normál, amiken túl kéne lépni mindkét oldalról. Ja és még annyi, hogy azt is lehet választani hogy valaki szűz marad, de persze erre a legtöbben nem gondolnak.
2016. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!