Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy ez lesz a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és lány. A fiúkhoz vonzódom, viszont igen is volt hogy megnéztem lányokat és nagyon nagyon tetszettek de semmi több. Nem szeretnék lánnyal kapcsolatot létesíteni, hiába vonzanak. Barátnőm viszont azt mondta, lehetséges, hogy pont ezek miatt a gyerekem majd meleg vagy biszex lesz. (Engem nem zavarna hiszen a gyerekem) De az érdekel, hogy szerintetek ennek mennyi az esélye?
2015. aug. 27. 12:52
 1/4 anonim válasza:
72%
50-50% szerintem, mint a többi embernél. :)
2015. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
szerintem semmi összefüggés nincs közötte :)
2015. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm viszont azt mondta,...."

Helyesen: Egy minden lében kanál butuska szöke azt mondta ..

2015. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem függ össze:) vagy ahogy az első írta, ugyanannyi erre az esély, mint akármelyik másik embernél.


Egyébként velem is van olyan, hogy jól megnézek egy lányt, mert nagyon tetszik a haja/arca/öltözéke/akármi, de szerintem ez még nem jelent semmit:)

2015. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!