Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a magyarok?

Miért ilyenek a magyarok?

Figyelt kérdés

Ha valaki elhalad előttük utcán,buszmegállóban bárhol.Vagy valakinek csinos a ruhája stb...azt bámulják,jó sokáig.

Ezt külföldön nem tapasztaltam.://



2015. aug. 28. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Külföldön rossz a látása az embereknek?
2015. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én azt bámulom, de azt mindig, akinek jó a segge. Lehet, külföldön mások a szokások.
2015. aug. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert megtehetik?
2015. aug. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Az a baj, hogy a magyarnak minden baj: ha ránéznek, ha nem, stb. Azért van a szeme az illetőnek, hogy nézzen. Amíg nem provokál, addig nézhet.
2015. aug. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

hány napot voltál külföldön?


ott is emberek élnek, emberi tulajdonságokkal

2015. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös képzeld volt ahol több hétig.Ne okoskodj!
2015. aug. 28. 14:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagyon illetlenség,rálehet nézni valakire.De bámulni? Nagyon primiítvek,bunkók a magyarok...
2015. aug. 28. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudom ki írt, de gratulálok a lepontozásokért, hogy milyen alapon találod hasznosnak vagy haszontalannak a választ, azt meg indokolni a büdös életbe nem lehet


én elmondhatom neked, hogy egy éve vagyok kint, és a különbség az, hogy itt jobban beszélnek angolul, jobb a fizu és több a biciklis, ja és más nyelven beszélnek..

de az, hogy van olyan ember aki bámul és van olyan aki csak rádpillant abban nem vettem észre nagy különbséget


ez az általánosítás annyira gyerekes még ha felnőtt csinálja is, hogy lehet ilyet mondani, hogy a "magyarok" meg a "magyar hozzáállás" míg Magyarországon éltél nem tudom hány évtizedet külföldön, több hetet, hát korrekt összehasonlítás le merem fogadni..-_-

2015. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a helyesírásom nem tökéletes, elnézést, kiskoromban nem írásban, hanem szóban tanultam a nyelvet
2015. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami kislány tehette fel a kérdést. Én 3 évet éltem külföldön 3 különböző országban, és megnyugtathatok mindenkit, hogy mindenhol szoktak bámulni.
2015. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!