Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az idős nyugdíjasok hova...

Ezek az idős nyugdíjasok hova sietnek?

Figyelt kérdés

Mikor hajnal negyed hatkor felszállok a tömött buszra mindig vannak nyugdíjasok akik már akkor sietnek a piacra mintha az éltük múlna rajta !negyed hatkor!...nagy batyukkal meg szatyrokkal!

A legjobb eddig az volt mikor reggel hat előtt várok a bolt előtt hogy kinyisson persze nyugdíjasok már bolt bejárata előtt startra készen bevásárlókocsikkal a bejárat előtt és a kiírt 6 óra helyet a boltot 6:02-kor nyitották ki az egyik öreg órája szerint és halál komolyan megsértődve ilyet szólt a biztonsági őrnek hogy "JÓ ESTÉT!"



2015. aug. 28. 10:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Mindenhova. Már csak pár évük van hátra, persze hogy sietnek.
2015. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

# 1

Ilyen hosszú a bakancs listájuk.

2015. aug. 28. 10:27
 3/24 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem tudnak aludni, másrészt el akarják intézni gyorsan a reggeli, délelőtti teendőiket, aztán déltől sziesztáznak, pletykálkodnak, egész késő estig.
2015. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Inkább 6 előtt mint 6(7) és 8 között
2015. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Korán kelnek és megvan nekik a régi szokás, hogy délre már kell ebéd, reggel kell bevásárolni.
2015. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk a házban is sok idős él. Ők elmondásuk szerint azért mennek korán, mert világ életükben ezt szokták meg, nem tudnak tovább aludni reggel. Meg aztán meg van a megszokott életritmusok.

A másik az, hogy kánikulában 9 után már nem szívesen mennek ki a melegbe.

2015. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A piacon reggel kapod a legszebb árút. Lehet hogy nem vásárolni, árulni mennek... És igen, van aki úgy szereti ha hamar kész az étel, vagy esetleg később dolga van. Ugyanis a nyugdíjasok sem vakarják reggeltől estig. Türelmetlen meg bárki lehet, nem korfüggő.
2015. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
36%
Ahh persze, hogy sietnek, akciós a csirke farhát..
2015. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Tudod nem mindenkinek telik libamájra.
2015. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Nekem ezzel semmi bajom...

Szerintem sokkal normálisabb mintha délig aludnának, mint ahogyan egyesek teszik... én most itt nem azokra gondolok akik éjszakai műszakosak, hanem akik munkanélküliek, meg a tinik....

Régen egyik szülő sem hagyta elkényelmesedni a gyerekét.

Akkoriban nem jutott egyik 15 évesnek sem az eszibe, hogy délig aludjon, nem úgy mint manapság..

Ha nekem egyszer gyerekem lesz én is a koránkelésre fogom nevelni.

2015. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!