Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pletykálkodnak rólam a munkahe...

Pletykálkodnak rólam a munkahelyemen. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Most nyáron diákmelózom és van több munkatársam is.

A főnök azt monda,hogy legközelebb ne menjek haza egyből,hanem várjam meg a többiekekt.

Én először nem is tudtam,hogy miről beszél,mert ebből egy szó se igaz,sőt nem egyszer 30-40 perccel tovább maradtam bent.

A főnök nem akarja megmondani,hogy ki terjeszti ezeket a pletykákat,de már volt olyan szóbeszéd rólam aminek semmi valóságalapja nincs.

Sejtem,hogy ki lehet az és pontosan ő az az ember,aki mindig lelép hamarabb a munkahelyről.

Ennyire gyáva kutya sok ember,hogy nem meri megmondani a szemembe ha van valami baja vele?

Ráadásul én mindenkivel próbálok kedves lenni,nem pletykázok,mindig megkérdezem a kollégáktól hogy hogy vannak stb..

De sokan nem vevők erre,inkább búvalb*szott képpel kicsesznek a másikkal.

Miért van ez? Mi lehet ezzel a céljuk?



2015. aug. 28. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Jovoheten szeptember, nehogy mar most kezdj el sirni ilyenek miatt. BIRD ki es kesz.
2015. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Derítsd ki,hogy ki akar kiszúrni veled,és mutasd meg valahogy neki is,és mindenkinek,hogy veled nem lehet.......
2015. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!