Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy mostanában az egész világ olyan hanyag?

Figyelt kérdés
Valahogy engem felbosszant pár dolog, de úgy látom, nagyon sok korombelit ez egyáltalán nem zavar, vagy maga is ilyen hanyag. Ilyenekre gondolok, csomó óra elmarad az egyetemen, a tanegységlista általában ígéretes, de maguk az órák vagy gagyik, vagy 20 alkalommal ugyanazt tanuljuk meg. Amikor diplomáztam, egy csomó embernek (egész tömegekre, évfolyamokra gondoljatok) elrontották a diplomáját, és hibásan írták bele, mit végzett. Én ezen felháborodtam, szerintem ez nagyon ciki egy egyetemnek, de másokat nem nagyon zavart. De valahogy az egész világot ilyennek látom. Régen az ember egyetemre ment, és nem volt olyan, hogy valaki 20 éve járt ugyanoda, meg hogy egy tárgyból ötször meg lehetett bukni. vagy ott van a beiratkozás: különböző dokumentumokat, fénymásolatokat kellett elhozni hozzá. (Ekkor még papíron elküldték postán augusztusban, hogy mi kell.) És rengeteg ember volt, akikre az egész évfolyam várt, mert ott helyben kerestek helyet, ahol fénymásolhatnak, nem hozták el ezt agy azt, még akkor mentek el fényképezkedni. Hogy van az, hogy felnőtt emberek egy hónap alatt nem tudják összekészíteni a kellő cuccokat? Ez csak egy példa volt, de valahogy minden így megy. A vezetésoktatóm is ilyen volt például (vagy odaér időben, vagy nem), meg sokan. Csomó ember késik, és csomó ember nem gondolja át a dolgokat. Ismerek olyanokat, akik nem tudják, minek járnak az adott szakjukra, de olyat is, aki azt sem tudja, mit írt alá a tanulmányi szerződésben. Csak nekem hiányzik némi rend a dolgokba? De legalább a hivatalos helyeken legyen már rend. Csomó mindent rosszul adnak ki, rosszul intézik stb., és nem egyszer vagy kétszer, hogy azt mondjuk, hogy tévedni emberi dolog, hanem sokszor.
2015. aug. 28. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem valamiféle félelemből és bizonytalanságból fakad(most magamból indultam ki)
2015. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy miért lenne félelem és bizonytalanság az, hogy ha megbeszélek valamit, akkor az úgy legyen.
2015. aug. 28. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert kiegyensúlyozott ember nem akad fenn apróságokon.
2015. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem baromira nem apróság egy egész egyetemi képzés rosszul szervezettsége például.
2015. aug. 29. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!