Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, mennyire zavarni titeket...

Fiúk, mennyire zavarni titeket, ha valaki nem teljesen vékony, hanem átlagos testalkatú? 15L

Figyelt kérdés
Nem vagyok duci, az átlagosnál vékonyabb vagyok, de néha zavar, hogy nem vagyok az a tipikus vékony

2015. aug. 28. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ducikat kedvelem így zavarna mert túl vékony lennél. :)
2015. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha téged nem zavar, hoyg dupla annyi vagyok, mint te :D
2015. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Engem amugy zavar, ha egy csaj 56 kg+ van, persze függ a magasságától, ha 165 körül van akkor kb 45-50 az ideál, ha 170 centi felett van 45-56, de ha 180 akkor meg 60 belefér, szóval fontos hogy egy lánynak jó alakja legyen, ugyanezt a lányok is elvárják tőlünk, aki mástmond az hazudik! Vagy nyalizik, ne hidj neki
2015. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 persze van aki pont arra bukik aki nagydarab
2015. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

egy férfi nem szereti a vékony lányokat

egy modell alkatú lány meztelenül taszító

2015. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
170 centi vagyok és 54 kg. Lehet hogy csak én érzem ducibbbak magam, mert kb 1,5 éve cérna vékony voltam, és nekem az tetszett. (izmos voltam szóval nem álltak ki a csontjaim, de nőies maradtam)
2015. aug. 28. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
#3 Akkor beleférsz az ideális skálába :). Am akkor az #5- ös válaszoló a példa a kivételekre, de én inkább nézek egy vékonyabb csajt mint egy zsírosbödömöt :/ mert még ígyis szebb látványt nyújt, de azért nemjó ha túlságosan kilátszanak a csontjai :)
2015. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:

Szerintem csak te érzed magad annak,ne aggódj.

És amúgy azzal sem lenne baj.

2015. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2015. aug. 29. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt így megmondani, vagy pedig biztosat kijelenteni, mivel mindenkinek más tetszik.

Nekem egyébként a vékony ("csontkollekció") tetszik :)

Ezt így el kell fogadni, meg kell érteni! Akinek a telt jön be az úgy sem fogja az ellenkezőjét állítani és megérteni, hogy mi tetszik a vékonyban. És ez fordítva is igaz. ÉS lényegében konkrétan indokolni sem lehet.


Így azt megmondani, hogy a "fiúknak" mi tetszik, nem lehet! Személyenként változó. Persze vannak kisebb-nagyobb úgymond csoportok, ha statisztikát vesszük, de szerintem még az sem stabil.

Arról nem is beszélve, hogy az arc is elég jelentős

19f

2015. aug. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!