Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alábbi család gazdag...

Az alábbi család gazdag véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

Nagy kertes ház. Minden családtagnak külön asztali számítógép (amit most már kezdenek egyre kevésbé használni), laptop, van, akinek még tablet; mindenkinek vagy a család több tagjának saját nyomtatója és szkennere van, a gyerekeknek van saját tévéjük, van fénymásolójuk. De a kocsijuk átlagosabb márka (nagyon nem akarok pontosítani), szóval nem ilyen BMW meg ilyenek. Viszont mindkét szülőnek saját kocsija van. Okostelefonjaik vannak, nem iPhone, hanem például Samsung vagy Nokia. A gyerekeknek viszont nem kapnak saját kocsit. Van egy kutyájuk és egy macskájuk. A kutyát járatják kutyaiskolába.


Ti őket gazdag vagy csak jómódú vagy milyen családnak neveznétek?


2015. aug. 29. 00:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*van fénymásolójuk -- mármint ez nem a gyerekeknek
2015. aug. 29. 00:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek saját nyomtatója, fénymásolója meg szkennere egy házban? Mi az, valami irodába laknak, vagy csak szimplán hülyék? Nem egy nagy összegek amúgy ezek, pár tízezer forint, de értelme mi???
2015. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

fénymásolója nincs mindenkinek, csak elírtam. nyomtató, szkenner: vagy egyik vagy másik vagy mind van mindenkinek. Lehet, hogy nem nagy összeg - nem tudom -, de van.



Kiegészítés: minden évben tudnak külföldön nyaralni.

2015. aug. 29. 00:20
 4/11 anonim ***** válasza:
nem gazdagok, de azert atlag felettiek
2015. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A gazdagoktól ezek alapján nagyon messze vannak. Középosztálybeliek.
2015. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jomodu csaladnak neveznem oket.
2015. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gazdagtól messze vannak. Én is középosztálybelit mondanék.
2015. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 29. 00:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kulonleges nincs ebben ... egy paraszt embernek meg van tehene, van traktorja, tablaszam log a szalonna a stelazsiban es mindenkinek van kulon gumicsizmaja :)
2015. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak egy gondolat: nem is olyan regen volt egy kicsit hosszabb aramszunet a fovarosban. Cseszhettem a sok elektromos kutyumet, ettol meg gyertyafeny mellett ultem a sotet szobaban.
2015. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!