Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a gyerekek, akik nem...

Azok a gyerekek, akik nem tanulnak, nem sportolnak, nem képzik magukat, csak egész nap ülnek a gép előtt és játszanak, miért gondolják, hogy a későbbiekben nekik fog kedvezni a világ?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolják. Ez nekik kellemes és ez a lényeg, akkor nem gondolnak az ilyenekre csak játszanak. Aztán évekkel később ugye jön a felismerés de...
2015. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne várjad el, hogy az említett gyerekek gondoljanak jövőjükre, ha a felnőttek sem teszik.
2015. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó dolog a sport, de attól, hogy valaki nem sportol, nem biztos, hogy rossz élete lesz.
2015. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 3

Miért egyetlen dolgot ragadsz ki belőle a lényeg helyett?

2015. aug. 30. 11:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanultam, nem sportoltam soha, nem képeztem magam, felnőttként is a gép előtt ülök, sőt már a ps3, ps4, xbox, wii előtt is, nekem ez az élet, és semmi gondom nincs. Miért lenne? Nem csak az tud megélni aki agyon kínozza magát tanulással és éjjel-nappal dolgozik.
2015. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban csak a gép előtt ültem folyton, társasági életet se éltem, aztán az utóbbi években rájöttem hogy hiba volt, akkor meg még nem is gondoltam volna hogy baj lesz ebből. Most meg tök magányos vagyok és semmi életem nincs, nehezen megy élőben az ismerkedés.
2015. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"Felnőtt fejjel" mondom, hogy nem biztos, hogy annak sikerülni fog elhelyezkedni és jól fog élni aki tanulnak, képzik magukat.
2015. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4: Oké, ez így egyben, hogy nem tanul, nem sportol stb. tényleg azt eredményezi, hogy valószínűleg rossz élete lesz.


De ha az általad felsoroltakból csak 1-2 jellemző egy emberre, az még nem determinálja ezt.

2015. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Zuckerbergnek bejött. Kauai-on megvette a fél Larsen's beachet....
2015. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 9

És neki mi köze a kérdésben taglaltakhoz? Egyáltalán nem vonatkozik rá, ő nem egy naplopó volt.

2015. aug. 30. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!