Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pláza cica tipusú csajok,...

A pláza cica tipusú csajok, hogy képzelik magukat 40 év múlva? Mi ilyen csajoknak a jövöjük? Szerintetek?

Figyelt kérdés

ismerek párat ,el sem tudják képzelni ,hogy normális munkás pasival össze kössék az életüket .

általában jóval isösebb pénzes pasival vannak együtt.aki szilikon mellett vesz nekik ,és kirándulnak az isten tudja hol.ez oké...amig fiatalok...


2015. aug. 30. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Magánügyük , előre balgaság tervezni , semmi sem hosszútávú csak a mese amivel cégek kecsegtetnek . Két ebbe a kategóriába tartozó barátnőm volt , munkahelyről és ismeretségből adódóan . Eleinte ment a szokásos játszó provokálóan őszinte stílus, nem mentem bele nem nyaliztam és pár óra múlva más arcukat mutatták . Több randi alkalom után bíztak bennem , kedvesség törődés is megmutatkozott . Az álcát nem kell bevenni , se a büszkeségükre játszani . Nem dögös is játszmázik és irigy és sajnáltató lehet . A műmell rég lejárt , aki csupán a külsőséggel hódít az koppan , az is aki ezt veszi .
2015. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is akarják látni a jövőjüket. Csak addig látnak hogy majd befűznek egy jó pénzes pasast, aki eltartja őket, fizet nekik mindent, cserébe ők a testükkel "hálálják" ezt meg. Van egy tudományos szakkifejezés az ilyesfajta nőkre.

Azzal már nem foglalkoznak, mi lesz, ha a pénzes pasas megunja őket, esetleg kifog egy másik szupermacát, őket meg páros lábbal rúgja 3,14csán, mehet amerre lát. Első útja tuti a feminára vagy a cotcotra fog vezetni, ahol hosszadalmas tirádákban, botrányos helyesírással ecseteli majd hogy a férfiak micsoda szemétládák... :DDD

2015. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni egy 50-es nőt egy boltban, aki nagyon csúnya a tetoválásaival, műmellével, műszempillájával. Alapból nem tetszenek ezek, de egy fiatal lányon még mutathat jól is.

Az életük szerintem ugyanolyan, mint másoknak. Van, aki megtalálja az igazit és van, aki nem. Szerintem ez nem igaz, hogy idősebb, pénzes pasijaik vannak.

Bulikban is sok ilyen lányt látok és nagyon soknak korabeli és sokszor csóró pasija van. Mert az ilyen nők általában egy bizonyos típusnak tetszenek. És azok a pasik sem az eszükről híresek. És ha van is pénzük, az is csak átmeneti, ha összejön valami ügyeskedésük.

2015. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

persze hogy magánügy ,nem is bántásként kérdeztem .

csak elgondolkoztam ,hogy vajon akarnak e gyereket ,akarnak e nagymamák lenni meg ilyenek :)

2015. aug. 30. 17:00
 5/7 A kérdező kommentje:
attól ,hogy csinos még nembiztos hogy ilyen ,akiröl irok . ez a tipus ,inkább randa öreg pénzes pasikra bukik,és nem a jóképü ,izmos manuszokra ,az egy másik kategória megint :D
2015. aug. 30. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:

4: Igen, az ilyen nőknek is van gyerekük.

Én sok ilyet látok fb-on :) Állandóan rakják ki a k_urvás képeket, közben meg már családanyák.

2015. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 raczviktor válasza:
egyszerűen ez őket nem is érdekli, túl optimisták :D
2015. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!