Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem értem a többi embert?

Miért nem értem a többi embert?

Figyelt kérdés

Mióta csak az eszemet tudom, mindig is ilyen szociális nehézségekkel küzdöttem és emiatt nem nagyon vannak barátaim se, mert mindenkit irritál a környezetemben, hogy ilyen vagyok. Olyan gáz dolgokat csinálok néha emiatt, hogy legszivesebben ott helyben elsüllyednék. Pl. még valamikor júniusban, amikor még iskola volt, odajött hozzám beszélgetni egy osztálytársam, aki mindenkinek nyalizik és kérdezte, mit fogok csinálni, ha hazamentem, én meg mondtam, hogy be akarok fejezni egy könyvet, amit kb fél éve kezdtem el olvasni, holott van vagy 300 oldalas. csak a közepénél abbahagytam, mert unalmas volt, de most meg már idegesit, hogy nem olvastam végig. Bár ahogy ismerem magam, szerintem most se olvasok el egy sort se, mert már jó ideje halogatom, hogy elolvassam. Erre ő meg kacagott és mondta, hogy "tudom, hogy meg tudod csinálni, adom hozzá az energiát" és odatartotta elém a két tenyerét, én meg nem értettem, mit akar ezzel, szóval mosolyogtam, ő meg továbbra is ott tartotta a kezeit és azt hittem, most pacsizni akar vagy valami ilyesmi, szóval összepacsiztam vele, ő meg ilyen wtf fejet vágott és ugyanilyen hangsúllyal hozzátette, hogy "Oké...", és látszott, hogy ő meg azt nem érti, miért pacsiztam le vele. De mondjuk nem értem, miért tartogatta akkor vagy fél percen keresztül az arcomtól 15 cm-re a kezeit...Na mindegy és utána olyan kinosan éreztem magam, mert nem tudom, mit kellett volna tennem és ő meg biztos tök idiótának nézett...És még jó is, hogy annak nézett, mert tényleg annyira szánalmas ez az egész, hogy ilyen dolgokat, amikre más emberek egyből tudják, mit reagáljanak, én még értelmezni se tudok, hogy miért csinálják. Mintha autista lennék kb.

Szerintetek ezek alapján tényleg autista vagyok vagy van valami ilyesmi bajom? Vagy mi lehet ez?


2015. aug. 31. 03:24
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, nem kell tudnod természetesen, mikor ki mit akar, mit jelent, amit csinál. De ilyenkor az a legszociálisabb reakció, hogy megkérdezed.:)

Én ha a helyedben lettem volna, egyszerűen ezt mondom: Hé, barátom, mi csuda az, amit most csinálsz??:)

2015. aug. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ami miatt igy be vagy csavarodva az az, hogy ilyen aprosagokon ragodsz honapokon at. ha velem megtortent volna ugyanez, biztos tojtam volna ra, hogy nem tudtam mit kell csinalnom a ket kezevel :D hazamegyek delutan sulibol, es mar nem is emlekeztem volna ra, hogy megtortent :D neked a fo problemad, hogy tulsagosan is szamit, hogy ki mit gondol rolad, es minden esetben megprobalsz tokeletes lenni, megfelelni. a nyaloka is valoszinuleg mar masnap nem is emlekezett arra, hogy te lepacsiztal vele :) hidd el, nem ilyen aprosagok miatt fognak megitelni teged :)
2015. aug. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre pont jó reakció volt a pacsi. Vicces. Nincs erre elvárt reakció mert eleve hülyülés az egész.
2015. aug. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 31. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre a helyzetre nekem ez lett volna a megoldás: Ugye lepacsiztad, ő meg wtf fejet vágott. Megmondtam volna neki, hogy csak hülyülök! Nah add az erőt! :D

Ha még érdekel, akkor ez ilyen astro izé... Van a tv-ben ilyen bevonzós dolog, rakd a képernyőre a kezed, és bevonzod a pénz mágiát, ilyenek..:D Tehát csak hülyült.:D De ezeken már ne rágódj, mert megtörtént, és kész.

2015. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!