Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem tudják...

Az emberek miért nem tudják elfogadni, hogy nincs szükségem szeretetre, törődésre?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Hát ezt nem tudom. De akkor most egy kicsit segítek elviselni ezt, hogy nem igényled a törődést és szeretetet. Azt mondom: dögölj meg te r.ohadék a saját levedben.

Remélem sokat segítettem.

2015. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Na erre én is kiváncsi lennék!! Én is ilyen vagyok és sokat gondolkodtam rajta hogy vajon mi lehet ennek az oka, es több őtlesem is felkerült, Szerinted nálad mi ennek a szeretet es törődés elutasitasnak az oka?
2015. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

*ötletem is felkerült

De egyebkent szerintem azert nem tudjak elfogadni hogy nekunk nincs erre szuksegunk mert nekik viszont van, ezert olyan felfoghatatlan nekik hogy valakinek ez nem kell, pedug nekunk tenyleg nem kell!

2015. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez sosem érdekelt. De legalább senkihez sem tartozom és azt csinálok, amit akarok.
2015. aug. 31. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!