Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen valaki?!

Miért ilyen valaki?!

Figyelt kérdés

Dolgozunk egy páran Budapesten és haza felé átszállással jutunk haza ( ha nem várjuk meg a közvetlen járatot,ami a településünkre megy, 99%-ban nem azzal járunk!)

Na ez úgy indult,hogy az egyik mnkatársam lánya lerakta a jogosítványt,így kijárt érte és akkor elvitt pár embert,hogy ne kelljen a csatlakozó buszra várni,amit vagy elértünk vagy nem.. Es akkor néha el vitt,de párszor ott hagyott, mert hogy nem fértem be,mert tele volt a kocsi..Ha nagyon akarta volna beférhettem volna a kocsiba,de mindegy nem vergődtem ezen.. 10-15 perc múlva jön mindig a busz ( ez van délutánosműszakból haza felé 22:45 körül


Aztán kb 3 hónapja kocsival mentem egész héten és hát nekem ismeg van atársaságom,( vele is joban vagyok voltam,de mással még jobban jóba) nyilván azt vittem el,neki ez nem tetszett es akkor most nem beszél velem,de azokkal sem,akiket elvittem :D

Én nem vergődtem ezen ő meg 3 hónapja..mondjuk ha kérdezik válaszol,nem az az abszolút nembeszélünk féle helyzet van..

De ha tele a kocsi,hova ületetem? Végig mentem kocsival 30 km-t ami legalább fél óra haza .. Aholmeg átszállunk az kb 2kmkocsival.. Nem mindegy mennyit nyomorog az ember 5 perc vagy fél óra..

40 éves nő és úgy megsértődött,hogy hihetetlen..én meg nem tettem,pedig megtehettem volna! Ugyan az volt a helyzet..nem volt hely a kocsiba. Tegnap este is ugyan ez volt..kijött a lánya, gyorsan mindenkit elvittek én meg pár ember akikleszálltak a buszról ott maradtunk.. De nem baj!! Most úgy is fogokvenni egy saját kocsit és akkor újra ott hagyom :D hát ha ez kell megkapja!

20 évig nem tartottuk a kapcsolatot mert ő a település végén lakikén az elejen.. Kb annyit tudtunk egymásról,hogy kik vagyunk,majd pont most,hogy egyhelyen dolgozunk,fogjuk bepotolni az elmult 20 évet?! Nem! Nem függök tőle és ő sem tőlem! Csak úgy gondolkodtam ahogy ő nem neki szóltam,hanem másnak,hogy elviszlek te majom. Na mindegy!


2015. szept. 1. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert ostoba.
2015. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!