Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek semmibe, miért...

Miért néznek semmibe, miért vagyok olyan mint egy "szellem"?

Figyelt kérdés

Az osztályban mindenki ölelkezik mindenkivel, csak én nem.

3 Nagy hazamenős csoport van, én az egyikkel megyek. Mindenki megvár mindenkit,csak engem nem. Ha esetleg meg is várnak ,akkor sem engem,hanem valaki mást.

(a barátaim másik csoportban mennek)


A legtöbb órán egyedül ülök,köszönhető a páratlan számú osztálynak. Ha mégis valaki ül mellém ( az ültetést kivéve) az azért van, mert jó tanuló vagyok és le akarják másolni rólam a dogát.

Vannak barátaim. Összesen 3,ők meg is ölelnek,de jól esne másoktól is.

Kezdettől fogva én voltam a kirekesztett,fura,csendes,könyvmoly , aki próbálkozott barátokat szerezni . 3-at sikerült is és ők a legjobbak.

Soha sem tettem olyat amivel kiérdemeltem volna,hogy "szellemnek" nézzenek.



2015. szept. 1. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Légyél nyitottabb,de okosan.
2015. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Introvertalt szemelyiseg vagy, ok meg ezt nem tudjak kezelni. Ez nem rossz, csak mas. Olvass utana a temanak, konnyebb lesz feldolgozni.
2015. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
wtf mi sosem ölelgettük egymást középiskolában.
2015. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a pusziszkodás volt a menő, de én akkor is visszautasítottam, amikor megkérdezték. Fuj fuj :D Nem vágytam rá soha, ölelésre sem, de ez téged nem vigasztal gondolom:D
2015. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mért akarod, hogy ölelgessenek? A barátaid számítanak, nem az idegenek. AZt sem értem mért ölelget mindenki mindenkit , régen ez nem volt divat. Én csak azt ölelem meg, aki nagyon közel áll hozzám.

A befelé forduló csendes egyéniségeknek mindig kevesebb barátjuk van, mert megközelíthatatlannek tartják őket, vagy nem értik. Legyél nyitottabb.

2015. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!