Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyre jobban stresszelek az...

Egyre jobban stresszelek az egyetem és a kollégiumi költözés miatt. Mit tehetnék ellene? L

Figyelt kérdés

Most fogom kezdeni az egyetemet, hétvégén költözöm kollégiumba. Eddig nem volt vészes de ma olyan gyomorideggel keltem már hajnalban, hogy hihetetlen. :S Még nem voltam koleszos sem, és talán a sok változás és új miatt van ez, de nagyon rossz.

Próbálom lefoglalni magam, és lekötni a figyelmem de folyamatosan kattog az agyam. :S



2015. szept. 2. 09:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Én tegnap költöztem be. Előtte én is feszült voltam, de ahogy beértem elmúlt. Szerencsére minden rendben van itt :D Minden jót neked is!
2015. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nincs mit stresszelni rajta, minden kezdet nehéz, majd megszokod. Bár nem irigyellek a koliért.
2015. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kolinak számos előnye is van, koncentrálj ezekre!

Én két évig voltam albérletben, és olyan igénytelen, alkalmazkodni képtelen, tuskó emberekkel kerültem össze, hogy a végén úgy voltam vele, ha mindenképp ilyenekkel kell lakni, legalább olcsó legyen. Átmentem koliba és olyan kellemes meglepetés volt, hogy egyik szobatársam sem szkájpol éjjel kettőkor üvöltve, nyerítve, röhögve, kihangosítva, nem szárítanak hajat a szobában hajnal ötkor, el tudnak úgy készülni reggel, hogyha neked esetleg csak délben van az első órát, akkor hagynak aludni pusztán rendességből.

Sosem leszel magányos, mindig lesz kivel beszélgetned, megkérdezheted, amit nem értesz, segítséget kérhetsz , tanulhattok együtt....ha mégsem jönne be, válthatsz. Sok helyen pl. középiskolás koliba is vesznek fel egyetemistákat, ott nincs az, hogy az ajtód előtt buliznak minden este, lerészegedés, zavarás a tanulásban, ilyesmik. Ott viszonylag szigor van.

Hová fogsz járni?

2015. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nyugi van. Én már most lakom harmadik éve kollégiumban és imádom. Pl most kedden meg vasárnap is költöztettem be a koliba embereket mi itt kedvesek vagyunk és bármiben segítünk, ha nem nagy koliba mész valószínűleg ugyanez vár. Nagy koliknál meg a koliban kell megtalálni a társaságod nem a vezetőknél :) De nagyon nagy kaland lesz ;) 20/F
2015. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Az biztos, hogy nagy kaland lesz. Annyiból izgulok még kicsit, hogy mindig azt hallani a koliról hogy ivászat meg bulik KO-ig stb. Igazság szerint én nem vagyok híve az állandó ivászatnak lerészegedésig. Szeretem a jó társaságot, a hülyéskedést, meg összeülni pár pohár erejéig szóval nem vagyok ilyen antiszoc alak. :D Csak hát mégis... bár gondolom ezzel nem leszek teljesen egyedül. Szóval..
2015. szept. 4. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt kolija válogatja. Ha ez nem jött be, még mindig válthatsz másikra. Hozzánk is átjöttek más helyről, mert ott a szoba ajtód előtt bulizás ment egész héten. A miénk pedig középsulis volt, nevelőtanárokkal.
2015. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!