Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érnek az ilyen barátok?

Mit érnek az ilyen barátok?

Figyelt kérdés
Barátok akikkel kint vagyunk és találkozunk egy haverommal aki félre hív,hogy szívjak pár slukkot a jointjából.Szívok párat majd az állítólagos barátaim közül kettő elkezd biztatni,hogy szívj még kettőt mert nem vagy ember hanem stb...Természetesen nem szívtam többet,pontosan tudom mennyi elég a szervezetemnek és mi az ami már sok.Milyen alapon kezdik biztatni az embert amikor életükbe nem szívtak(félreértés ne essék,nem azt mondom,hogy kis luzerek mert nem szívtak,hanem azt hogy fogalmuk sincs mennyi az egészséges és mi ami már túlzás)?Vannak még ilyen esetek ezekkel az emberekkel.Például mikor vezetek és elkezd biztatni 110 nél,hogy nyomjam kicsit neki lássuk mit bír a gép.Falra tudnék mászni az ilyen emberektől...Mi jó abba nekik,hogy a "barátjukat" próbálják belegyőzködni valamiféle hülyeségbe aminek majd Ő issza meg a levét?
2015. szept. 2. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt nem az a baj, hogy "nem igazi barátok". Akik "hamis" barátok, azok hátba szúrnak, mikor a legjobban számítasz rájuk.


Ebben az esetben az a baj, hogy ugye bele akarnak hajszolni valamibe, ez a hülyeség és a felelősség hiánya.

2015. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem barátok, másrészt meg nem vagyok benne biztos, hogy ez a legmegfelelőbb társaság.
2015. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!