Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért lenéznétek valakit mert...

Azért lenéznétek valakit mert nem Iphone-ja van hanem csak egy Microsoft Lumia 640-e van?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Én nem. Sőt! Nekem nagyon taszító, ha valaki azzal akar menő lenni, hogy iPhone-ja van. Nem érdekel! Legyen egy telója, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot. Ennyi.

Egyébként szerintem a Lumia-k tök jók!

2015. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

fujj nekem is volt windows phone-om azóta ott rohad az ágynemű tartóban (az nekem egy tároló hely ahol a nem minden nap használt cuccaim vannak)


Nekem androidos telefonom van, ismerősi köreimben van android, ios, windows phone, sőt még egyik volt osztálytársamnak régi gombos fekete fehér telefonja van...


Senkit nem nézek le, használ amit akar, de ne akarja rám kényszeríteni...én se akarom fanatikusan meggyőzni semelyik ios-est, hogy ne azt használja...


Emberileg és nem telefonilag fontos az ember számomra...


22F

2015. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb ember sajna igen.


En régi,"buta" telót használok,mert nem izgat a mobilkommunikáció. Rám is furcsán néznek és lesajnálnak,de teszek rá. Inkább vettem egy ST Dupont öngyújtót és egy MB tollat mintsem egy olyan eszközt ami 2 év múlva a műszaki áruház alsó,leértékelt polcán fog figyelni.

2015. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Mióta meghatározó egy ember megítélésében az, hogy milyen márkájú a telefonja? Senki nem lesz ettől se több, se kevesebb. A felszínesség netovábbja, ha valakinek ez egyáltalán szempont.
2015. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Siiel válasza:

akinek ez az értékmérő, az saját magát minősíti.

igaz soha nem érdekeltek a telefonok :) de aki ilyen, az holnap azért fog lenézni, mert mondjuk nincs autód, stb blablabla... viszont, ha az ember ilyen környezetből nem akar "kilógni" akkor sürgősen vegyen egyet :)

2015. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Én kitől örököltem? :O ilyen biztosan soha nem írtam! lehetőségem lenne sokat keresni, mert van egy bomba biztos ötletem, de nem valósítom meg, ez messze nincs az örökléstől...


Próbáltam windows phone-t és androidot, IOS-t csak felületesen láttam...wp nem jött be nekem...


mondjuk pont nem érdekel te mit gondolsz rólam :) nem kell elhinned amit mondok :D hidd azt, hogy hazudok, de te is elég hülyeségeket hazudsz vagy képzelsz be magadnak :D

SOHA! MONDOM SOHA! nem írtam olyat, hogy örököltem volna több milliót, de kíváncsi lennék arra hol írtam ilyet, kérlek linkeld már be azt a kérdést ahol ilyet írtam...jó lenne tudni...

mert nem mind1, hogy a kérdés "mi lenne ha örökölnél több milliót?" és leírtam oda, hogy mit TENNÉK, vagy "mennyi pénzetek van?" és oda írtam, hogy "örököltem több milliót"...


Am meg hiszel amit akarsz akkor is ott rohad meg az a telefon :D a vezeték nélkül töltővel meg mi egyébbel amit kaptam mellé, ha hiszed ha nem :D

2015. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 4

Mit vársz egy olyan embertől, aki 0-24ben itt van?:)

2015. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

#8: nem 0-24 :D csak 7/8-16-ig :D csak munka időben gyk-zok :D

otthon dolgozok, vagy szórakozok, vagy barátnőzök

vagy "költöm az örökölt milliómat" :D


ja meg melóhelyen is szoktam természetesen dolgozni :P csak most nincs akkora hajtás még pár hétig :)


22F

2015. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod mit! 58 éves vagyok. Okostelefonom most lett először, mert kell a munkámhoz. Összesen 12 ezer forintot fizettem érte (rendes ára is csak 50 körül van).

Ha valaki ez alapján ítél meg, azt csak sajnálni tudom, mert torz a lelke.

2015. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azokat nézem le, akik tele vannak kisebbrendűségi komlexussal... tényleg ennyire kis kelekótya vagy, hogy idegenek megerősítésére van szükséged, miszerint a telefon nem értékmérő, nem ettől lesz értékes egy ember jelleme? Ezt eddig magadtól nem is tudtad? Vagy ez csak egy újabb "utáljuk együtt a gazdagokat és az iphonet" kérdés, olyan válaszokat vársz, hogy "nem, én az iphoneosokat nézem le mert... ezért meg azért"??
2015. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!