Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Víz jegyűek, akik szeretnek...

Víz jegyűek, akik szeretnek kapcsolatban lenni, ti hogyan vészelitek át a szingli időszakokat?

Figyelt kérdés

Rákként a hangulatingadzoásaim egyszerűen rémesek, utálom őket. Pluszban jön még ehhez, hogy barátaim száma kb 0, senkivel nem szoktam találkozgatni, kivéve, ha pasim van. Szeretek valakivel együtt lenni, rezni, hogy szeretnek, törődnek velem, viszont most egy ideig muszáj kímélem magam a párkapcsoatoktól. Rendbe kell szednem magam rendesen kívül-belül, illetve azt is ki kell várnom, hogy megszabaduljak attól a kelllemetlen társaságtól, akik állandóan ártó szándékkal bele akarnak avatkozni a magánéletembe. Csak sajnos otthonülős vagyok és piszok magányosnak érzem magam. Ha éppen vacak kedvem van képes vagyok magam elsírni egy szerlmes idézet, vagy egy párocska láttán. Ti hogyan vészelitek át a szingliséget? Nem szeretném, ha győzködnétek arról, hogy pasizzak be.


18/L



#magány #szingli #átvészelés #víz csillagjegy
2015. szept. 5. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok és mit a horószkóp jegyemre igaz úszkálok az életben ilyenkor :D 24/F
2015. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Én az ilyenekben nem igazán hiszek,de sok dologban magamra ismertem.

Semmi barát,akkor megyek,ha van valakim,fontos,hogy törődjenek velem,inkább vagyok otthonülős...

9 hónapja vagyok egyedülálló,lehetett volna már közben kapcsolatom,csak mivel nem 2 napra tervezek,ezért válogatok (és nem is külsőre).

Még nem fogok eret vágni :D De azért hétvégénként érzem a hiányt és persze,hogy jó lenne valaki.


Skorpió 20/F

2015. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam úgy, hogy vízjegyűek, mert az ezotéria szerint a vízjegyűek hajlamosabbak hangulatingadozásra. Ez szerintem teljesen így van látva magamat és anyámat, aki halak.
2015. szept. 5. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

En Halak nö vagyok, egykori közepiskolas baratnöm Rak volt. Ö ugyanilyen romantikus alkat es hangulatingadozasok jellemeztek. Sztem mar eleve rossz pasikra vetette ki a halojat, amit hiaba mondtam mar az elejen, mert ö mindig vakon es halalosan volt szerelmes, majd a szivfajdalom idöszaka jött, na ilyenkor rajtam csüngött a szerelmes izeivel. Rengeteg szerelmes verset irt, ismert szerelmes idezet/törtenet/vers...stb ezeken agyalt, ezekröl aradozott - nekem. Ezutan ujabb pasi, aki meg "igazibb" es akibe halalosabban szerelmes volt, mint valaha barkibe, es ez ment egy evtizedig, mint a malomkerek, anelkül, h egy "tartos" kapcsolata lett volna. Nem akartam megserteni, megdicsertem a költeszetet, de öszinten szolva egy idö utan mar akar en is diktalhattam volna, mind ugyanolyan erzelgös, "nyalas", es mindegyik arrol akart meggyözni, hogy na most tenyleg ratalalt az igazira. (Ezidö alatt nekem csupan 1 platoi szerelmem volt, majd tartos kapcs hijan lefoglaltam magam a tanulassal.)

Ugyhogy kb ertem az erzelmi reszet es hogy nehezen veszeled at. Ö ugy veszelte at, h kiirta magabol, nekem.

Utolag, baratsag szempontjabol is pont ilyen volt, mint Te - sztem a baratsagunk nem volt kölcsönös, ezert sztem Te elöbbre tartassz, ha Te nem altatsz senkit a "baratsagodrol".

En mint Viz jegyü, azt javaslom, ilyenkor hasznald ki az idöt mas dologra, amire nem forditassz idöt egy pasis idöszakban. Az összegzes, celkijelöles idöszaka, rendbe tenni az eletedet. De föleg tovabbkepzesre gondolok, de akar kreativ idötöltesre is. Ilyenkor lehet ujat kezdeni mindenben. Vagyis en ezt csinaltam, es utolag is a legjobb döntes volt.

Arra figyelj a hangulatingadozasok miatt, h ne hagyd magad elsodorni az eredeti szandekodtol! Ha nem hiszel pl. abban, amit elkezdtel, csak csinald tovabb es kesz, majd visszajön a hangulatod maskor, de kitartas az kell a celokhoz, tanulashoz.

2015. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A horoszkóp csupa általánosítás.. Az összes jegy tulajdonságának nagy részét mindenkire rá lehet húzni.
2015. szept. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!