Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántanak?

Miért bántanak?

Figyelt kérdés

Elkezdődött az iskola és 10.be mentem.


Tavaly nagyon rossz kedvem volt suli közben és semmi önbizalmam nem volt, de nyáron végre visszahoztam az önbizalmamat sok munka árán annyira hogy legalább beszélgessek másokkal.


Elterveztem hogy ebben az évben mindenből minimum 4-es leszek és tök jó kedven volt.


De mostmeg aki tavaly is piszkált az megint elkezdte és teljesen elment a kedvem az egésztől és legszivesebben egész nap a sötétben feküdnék.


Én vagyok az osztályban a gyerek aki nem sokat beszél és nem mer kiállni magáért, de miért kell ok nélkül hozzámszólnia ha én nem szólok?


Azt megérteném hogy ha én is piszkálnám őt, de miaz hogy csak megyek a folyosón és belémköt?


Az egyik barátjával van mindig és ők olyanok hogy minden hétvégén isznak meg menőznek hogy jogsi nélkül vezetnek és összetörtek egy kocsit meg hogy egyszerre 3 rendőrségi ügyük van...


Teljesen elment az életkedvem Megint. :(


16/f


2015. szept. 7. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudsz átmenni másik suliba?
2015. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólja a tanároknak igazgatónak. Ha nem tesznek semmit ,elhajtanak ,akkor a szüleid szóljanak.
2015. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az egyik barátjával van mindig és ők olyanok hogy minden hétvégén isznak meg menőznek hogy jogsi nélkül vezetnek és összetörtek egy kocsit meg hogy egyszerre 3 rendőrségi ügyük van"



Ha ilyen egyének járnak oda, nem csodálom, hogy nem akarsz velük beszélni! Szerintem keress más sulit.


Hogy miért bántanak? Mindig a gyerekek a legkegyetlenebbek mindenhol és jelenleg téged spéciztek ki. Majd 5-10 év múlva fordul a helyzet, amikor ezek a semmirekellők észreveszik, hogy elment felettük az idő és nem tanultak semmit, amivel el lehetne helyezkedni, így mennek 27 ezerért közmunkára

2015. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állj ki magadért, a falkavezért kell kiütni és akkor békén hagynak.


Nézd meg az Osztály című filmet, fentvan Youtubeon.

2015. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék másik iskolába menni és nem csak azért mert piszkálnak hanem mert ez egy rossz iskola... És ezt nem tudtam.


Mindig nézegetem a képeket hogy milyen jó lehet egy olyan iskolába menni ahol rend van és normális körülmények, normális diákokkal, de diszlexiás vagyok és nem tudom tudnék-e érvényesülni matek és angolórán egy jobb iskolában. :(


A másik ok az hogy asztalosnak készülök és egy másik asztalos osztályba kerülök akkor nem tudom hogy tudnék-e beilleszkedni.


Mondtam anyának is hogy mennék másik iskolába mert ezt nem szeretem, de ő is attól fél hogy nem fogadna be az osztály és diszlexiával mit tudnék csinálni.

2015. szept. 7. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, most ez olyan, hogy aki mer az nyer.

Ha nem lépsz akkor nem fog kiderülni soha, hogy mi lett volna ha... Én voltam már úgy, hogy átmentem másik suliba 13 évesen és nekem nem volt gond.

2015. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!