Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják furának hogy...

Miért tartják furának hogy nem nézek focit, és nem is játszom?

Figyelt kérdés

Soha nem tudott lekötni a foci. Se a nézése, se az hogy játsszam. Tesiórákon is ha focizni kellett inkább kiültem, max akkor játszottam ha a tanár karóval fenyegetett, de akkor is csak álltam a pályán, és továbbrúgtam ha hozzám került a labda. Nem is tudok, és nem is szeretnék focizni. Ugyanígy vagyok azzal is ha nézni kell. Valahogy nem tud izgatni hogy egy csomó ember 90 vagy több percen keresztül kerget egy labdát, és cselezgeti egymást. Meg mindenki a focira van ráállva, ilyen meccs olyan meccs, ilyen csapat olyan csapat, szinte minden korombeli azt játssza(még ha nem is tudnak) na meg a tippmix.


Szinte bárkivel beszélgetek, amint szóba kerül a foci és én mondom hogy nem szoktam nézni, vagy mást szoktam nézni mindenki ledöbben hogy uramisten te nem nézel? "Hát hogyhogy nem nézel?" "Nem nézel? Hát pedig a világ leghíresebb sportja". Tesiken is ha nem focizok egyből "állj már be" "Hát te nem focizol? Menjél focizni"

Idegesítő hogy mindenki ezzel csesztet.


Alapból egyik ilyen labdajátékért sem rajongok, de a kosár és a kézilabda amit még úgy szívesen megnézek, illetve játszom is ha úgy van.


17/f



2015. szept. 7. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézni én se néztem soha, volt, hogy párszor megpróbáltam kisebb koromban, de kb 1-2 percig kötött csak le. Apám meg a bátyám volt mindig a nagy fociőrült. Én másmilyen beállítottságú vagyok, soha nem tudott lekötni egyetlenegy sport sem, legalábbis abban az értelemben nem, hogy nézzem a tv-ben őket.

Játszani viszont szerettem és ma is szeretem a focit, persze nem hivatalos kereteken belül, hanem csak hobbi szinten a barátaimmal vagy bátyámmal. Szerintem jó időtöltés és rendesen meg is mozgatja az embert. TV-ben meccseket nézni viszont tényleg képtelen vagyok.

Ezenkívül csak a bowlingot, billiárdot, meg talán a röpit szeretem játszani, szóval ja, nem vagyok egy nagy sportember :D

21/F

2015. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több milliárd ember imádja a focit, ne csodálkozz, hogy furcsálják ha valaki nem szereti.
2015. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!