Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell facebookon felköszö...

Miért kell facebookon felköszönteni azt, akivel együtt él az illető?

Figyelt kérdés

házastárs, gyerek, stb. Vagy tuti tudja a számát, mivel pl. az anyukája. De neeem, fb-ra kiteszi.

Ennek mi lehet az oka?


Nem leszólni akarok senkit, lenéző se vagyok... csak megérteni.


2015. szept. 7. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy plusz gesztus, nyilván személyesen is felköszönti. Sztem nagyjából a képeslapot helyettesíti.
2015. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a képeslapot nem látja minden más ismerős is, csak az, akinek címezve van. Vagy meg akarja mutatni. Szóval ilyen alapon privát üzit kaphatna. neeeem?
2015. szept. 7. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A FB-nak ez (is) a lényege. Lehet,h régebben is sokan szívesen megmutatták volna,h "Nézzétek, ezt adom/kapom", de ha akarta volna se tudta volna sok embernek megmutatni. Régen a nyaralásos fotókat is csak a család látta. Ma meg divat mindent mutogatni fb-on. Jobb ötletem nincs, mert én nem szoktam, csak személyesen felköszönteni a férjem :)

De sztem nem kell ebbe többet látni annál, minthogy manapság szeretnek mindenfélét megosztani az interneten.

2015. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokat köszöntöm fel facebookon IS akik elvárják. Pl az anyám tudom hogy elvárja és örül neki. A bátyámat meg sosem köszöntöttem fel facebookon és ő sem engem mivel nem igényeljük.
2015. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem kell. Én még soha az életben nem köszöntöttem fel a páromat facebookon. Mi az életben rendezzük le, ha már élettársak vagyunk.


Ahol ez probléma, ott komoly agybajnak kell lenni.


Ez olyan kérdés, hogy anyám mért nem lájkolja az összes hozzászólásomat? Még jó hogy nem csinálja.

2015. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!