Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar ember mire fel várja...

A magyar ember mire fel várja el, hogy olcsón kitűnő állapotú terméket kapjon?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm el akart adni egy táskát. A csávó alkudoztt h ennyiért meg annyiért. de reméli nem ukrán piaci termék hanem eredeti. Aztán amikor találkoztak látta hogy van egy nagyon apró esztétikai hiba a terméken. Mivel nem új annyi beleférne pláne olcsón erre hátat fordított neki.

2015. szept. 8. 03:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne ez csakis és kizárólag a magyar ember tulajdonsága? A közmondás szerint: a nemakarásnak nyögés a vége. Tehát az ipsének eszeágában sem vol venni, esetleg ha ingyen megkapja. Mai, viszonylag olcsó árúk dömpingje idejében, nehéz a használt dolgokat eladni.
2015. szept. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
És te miért várod el, hogy valaki megvegyen olyat, ami neki nem megfelelő? :) Én is inkább akkor adok egy kicsit több pénzt valamiért, de az legyen hibátlan.
2015. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy dologban hazudik az eladó, rögtön az elején, minden másban is fog, hiszen megbízhatatlan. Tegnap kértem 3 barackot piacon kettő rohadt volt a zacskóban, amit nem láttam, amikor belerakta, mer hátra ment. Aztán neki állt feljebb, miért vagyok válogatós. Ha nem 400 kilóra, hanem 200, nem zavar, hogy 1/3a ehetetlen de 400 ért adjon ehetőt.

Szóval kértem tőle ehetőt is. És mondtam, hogy ebből még alkudok, mert rohadtak között volt. Nem tetszett neki. Ott is hagytam köszönés után és el is kiabáltam magam, hogy rohadt árut akartak itt rám sózni, ki hajlandó ehető barackot árulni.


Szóval ha egy dologban hazudik az eladó, akkor nem fogok megbízni benne és másnak is jó ezt tudni,mert nem egy embert akar majd átverni.

2015. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert te aztán jobban tudod, mint az ismerősöd, meg aki megakarta venni.
2015. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
23%
Sokan még a kommunizmusban élnek...
2015. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Elég buta lehetsz,m ha eleve általánosítasz
2015. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudta h egy apro esztetikai hiba van rajta de nem is kert a haverom erte sokat olcson adta. valaki masnak meh jo volt egyebkent.... nem mar az elejen varialt h eredeti legyen meg nem ukran piaci meg hibatlan...
2015. szept. 8. 09:54
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Jajjbakkeereeees?


O ilyen. Te meg nem. Massal se egyezik minden tulajdonsagod



Amugy azt latom, hogy egy morgos 18 eves fiucska lehetsz, aki mindig megnindja a tutit az emberekrol szerinte.majd kinovod.

2015. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Van egy réteg (nem csak kőgazdagok tartoznak ide), akinek az a lényeg, hogy minél drágább legyen az amit megvesz, mindegy milyen s.z.a.r. A többiek meg a lehető legjobbat szeretnék a lehető legolcsóbban.
2015. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Használtan aki vásárol bármit az olcsón akarja a jót. Azért nem vesz újat.Ez nem magyar jelenség.
2015. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!