Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti bele isztok a tejesdobozba,...

Ti bele isztok a tejesdobozba, teakancsóba stb.?

Figyelt kérdés
Ez természetes dolog? Bele inni úgy, hogy más is fog?
2015. szept. 8. 08:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy iszom bele! Azért van a pohár...
2015. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Dehogy, mindenkinek van saját pohara, bögrébe és abból iszunk, elég igénytelen dolog lenne beleinni olyanba, amiből más is iszik.
2015. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha egyedül vagyok, vagy ha már kevés van a tejesdobozban és én iszom ki az utolját. Ha itt a család akkor természetesen nem.
2015. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Se dobozba, se kancsóba. Üvegbe beleszoktam inni, ha tudom, hogy más nem iszik belőle. Egyébként pohárból iszom.

Mondjuk nekem kényelmetlen is lenne és tuti leinnám magam. :) De persze az is fontos, amit írtál, hogy mások is ihatnak utánad.

2015. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, úgy csinálom ahogy épp kényelmes. Amikor félkómásan kitántorgok a hűtőhöz, elég ritkán veszek elő poharat ha inni akarok valamit.
2015. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Tejes dobozba igen,de csak akkor,ha kevésvan benne és mind megiszom,bár nagyon ritkán iszomtejet.
2015. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Itthon igen, mert csak a párommal élek, de a szülőknél nem.
2015. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ugy itélem meg, hogy felesleges vele poharat piszkitani mert már csak az aljan van pld par deci akkor beleiszok,néha máskor is de az ritkabb eset
2015. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak én iszom belőle, vagy én iszom utoljára, akkor nem veszek elő emiatt poharat, a tejet, vagy üdítőt simán az üvegből iszom. A teáskannából nagyon kényelmetlen lehet inni, azt nem szoktam (meg úgy teát általában eleve nagyon ritkán iszom)
2015. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem. Egyszer megpróbáltam ugyan a maradék tejet a dobozból, de valahogy annyira irritált, hogy a papírdoboz a számhoz ér, hogy egy életre elment a kedvem tőle.

A férjem viszont mindig abból iszik. Akkor is, ha akkor bontottuk fel.

2015. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!