Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le a szajragasrol?

Hogyan szokjak le a szajragasrol?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Rágj valami mást.
2015. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Direkt ragozom olyankor, de azt is felretolom es inkabb folytatom a szajragast. Nincs onkontrolom. Mar arra gondoltam, csak gyartanak valami baromi rosszizu ecsetelot, bekenem vele a szamat, akkor csak nem fanyarodok ra.
2015. szept. 8. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Vannak ilyen sokkoló nyakörvek, rákötöd a combodra és ha szájrágáson kapod magad akkor megnyomod a távirányító gombját és megráz. Vagy ha van egy barátod akiben megbízol akkor add neki a távirányítót, s kérd meg, hogy figyeljen rád.
2015. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél magaddal innivalót és kortyolj bele ha rágnád a szád.

Alma, tea jó arra hogy fura érzés lesz a szád belseje ezért nehezebb lenne rágni.

Arra is gondolhatsz, hogy ha kecsapos vagy más savanyú dolgot ennél később, fájni fog.

Engem azzal ijesztgetett anyám, hogy "úgy maradok" mert állítólag "fejeket vágtam" mikor rágtam. Ez hülyeség, de tényleg okozhat ráncokat. Azt olvastam még, hogy ha évekig csinálod szájrákod is lehet tőle. (Jujj)


Rágózást én is próbáltam, de mindig éhes lettem tőle és megfájdult az állam.

Azt mondják könnyebb "átszokni" másra mint leszokni valamiről. Lehet ha nyomogatnál, kapargatnál valamit az elterelné a figyelmed róla. Csak kérdés hogy mennyire érné meg egy esetleges másik rossz szokás...


Ha valakinek van valami csoda módszere én szívesen hallom.. Már vagy 8 éve rágom a szám unalmamban, idegességemben...

2015. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos amióta elkezdődött a suli én is rágom a számat. Nem tudom miért, korábban sosem fordult elő, biztos a stressz meg az idegesség az oka mert új sulit kezdtem. Valahogy próbáld lefoglalni magad valamivel pl.inkább nyomkodd a telefonod vagy valami vagy csak egyszerűen szugeráld az agyadba,hogy csúnya lesz a szám,ezért nem rágom.
2015. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Anyu nekem is mindig mondta, hogy ha ragpm, ugy maradok! :D de akkor mara tuti valami hulye kepem lenne alapbol! :DD viccet felreteve, remelem letudok szokni rola, mert mar rohadt kellemetlen, buszon, emberek kozott, mindegy hol, de latvanyosan ragom. -_- na meg nem elhanyagolhato teny a szajrak sem. :SS
2015. szept. 8. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!