Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy pár dolog, amit nem igazán értek. Az egyik osztálytársam nagyon közel lakik hozzánk, ezért vele szoktam haza menni. Legutóbb láttunk két huszonéves férfit csókolózni, és az osztálytársam kicsit távolabb elmondta, hogy mit gondol erről. Dióhéjban szerinte ez undorító és nem szabadna az utcán csinálniuk. Másnap az iskolában beszélgettünk többen, és ezt elmondta. Többen is helyeseltek vele, meg egy darabig erről beszélgettek. Én nem gondoltam így, de ezt nem mertem elmondani. Nem értem, hogy ez miért undorító. Amikor egy fiú és egy lány csókolózik, arra nem mondják ezt. Nem beszéltünk róla többet, de nem tudom elfelejteni. Mondtak dolgokat, hogy ez miben más, meg miért rossz, de én nem látom vagy nem gondolom így. Ez baj?

2015. szept. 9. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor egy fiú és egy lány falja egymást nyilvánosan, az is undorító. Nem állatok vagyunk, hogy egymás előtt csináljuk.
2015. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Yaoi xddd igazábol nem tudom èn ,hogy reagálnèk lehet èn is kicsit megszeppenèk ,ès fejet vágnèk pedig felölem lehet meleg aki akar. Bár fiú lány párost ha nyilvánosan csinálja gusztustalannak tartom.
2015. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nincs benned hiba:) Elfogadod a melegeket és ez jó dolog:)
2015. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak egy-két alkalommal szóba jött, és mindig elmondta, hogy ez undorító, erkölcstelen (nem csak a csókolózás, hanem eleve az, hogy valaki a saját neméhez vonzódik) és még mondott dolgokat, amik szerintem túlzások. Nekem is fura volt, de szerintem ettől még ők is emberek. És ezt szeretném neki valahogy elmondani, csak attól félek, hogy piszkálni fog miatta, kifigurázva mondja el másoknak. És abban sem vagyok biztos, melyikünknek van igaza. Mert többen is mondják, hogy ez tényleg visszataszító.
2015. szept. 9. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Illemet kellene tanítani mindenkinek. Senki ne pettingeljen az utcán. Gyors szájrapuszi még oké, de bírja már ki mindenki, hogy nem dugja át a nyelvét az utca közepén az épp aktuális randipartnere szájába.


Idetartozik még az is -sajnos!- hogy Európa szép lassan megtelik muzulmán vallású "menekültekkel", akik elítélnek sok mindent, többek között a homoszexualitást is, szóval nem túl okos dolog nyilvánosan kimutatni a nemi identitást, mert arrafelé nem tétováznak savat löttyinteni a másik képébe... :(

2015. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az ő jelenlétükben szerintem nem érdemes hangoztatnod a véleményedet, mert ők gyűlölködni akarnak, erről nehéz lebeszélni őket. Az igazság az, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy ki kivel csókolózik, te ezt belátod, ők nem képesek erre. Inkább próbáld kifigyelni, hogy kik azok, akik hozzád hasonlóan elfogadóak és keresd az ő társaságukat. :)
2015. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!