Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, akinek van egy csomó pénze, mégsem megy el soha nyaralni, mert felesleges pénzkidobásnak tartja?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semmi véleményem nincs róla. Arra költ amire akar. Mit érdekel engem. :D
2015. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Semmi véleményem nincs róla, semmi közöm a pénzéhez.
2015. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Talán ismerjük egymást?
2015. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Azt látom nem tudhatod, hogy abból a "csómó" pénzből hány családért felelős, és hány családot segít. Lemondva a maga szórakozásáról.


Volt egy ilyen "jó akaróm" mint te mikor dübörgött az egykori vállalkozásom, és látástól mikulásig melóztam-ilyen szövegeket nyomott más embereknek, csak éppen azt amit itt írtam, meg a több családot a szövegelése végén "lefelejtette" holott tudta, hogy más embereket segítek.

2015. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy az o maganugye.


Nekem az utazas az eletem, nagyreszt erre koltok, nem veszek kutyuket, nincsenek draga ruhaim, stb. De nem vagyunk egyformak, mindenki maga dontse el, mire kolti a penzet :)

2015. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem panaszkodik arra, hogy környezetváltozás kéne neki, akkor semmi véleményem.
2015. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha neki nincs igénye a nyaralásra, akkor ne menjen. Ő biztosan tud otthon is pihenni.
2015. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Semmi, az ő dolga, hogy mire költi vagy mire teszi félre a pénzét.
2015. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Magamon kívül leszarok mindenki mást, azt csinálj a saját pénzével, életével, amit akarok.
2015. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem szeret annyira nyaralni, hogy úgy érezné, érdemes lenne pénzt áldozni rá.
2015. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!