Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg a legtöbb ember...

Tényleg a legtöbb ember negatív előítélettel van a rocker stílusú emberek iránt?

Figyelt kérdés
Fül-és szemtanúja voltam a buszon egy esetnek, hogy egy 4 fős rocker fiúkból álló társaságba belekötött egy öregasszony, csatornapatkánynak, bűnözőnek nevezte őket, és megmondta nekik, hogy ezzel a kinézettel és viselkedéssel soha semmi nem lesz belőlük, csak hajléktalan.

2015. szept. 10. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy oregasszony mitmondana?



En meg attol feltem,hogyrokkereket csakrokkerek erdeklik,aztan elvoltam veluk eleg jol. Sokuk i.telligensebb sok nem rockernel

2015. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Az öregek mindenbe bele tudnak kötni,ezen nem kell csodálkozni.
2015. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az 'átlag' ember nem nézi őket jó szemmel. Persze nem mondom, hogy mindenki ilyen előítéletes, de elég sokan nem csipázzák őket.
2015. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam külsőleg nem látszik, hogy rocker vagyok. Ameddig nem derül ki, hogy milyen a zeneiízlésem addig az emberek normálisan viszonyulnak hozzám. Ha elmondom általában megszűnik a szófosás, és lelépnek, hogy bocsi,de ez meg az van,mennem kell. :') Illetve rajtam megszoktak lepődni, hogy annak ellenére, hogy rocker vagyok, nem vagyok büdös,nem zsíros a hajam stb. Nem tudom miert gondolják az emberek,hogy a rocker ember nem fürdik, mos hajat stbstb.

A barátom is rocker, rajta sem látszik, ő is így van.

Amíg mások elítélnek minket, addig mi szívesen beszélgetünk,ismerkedünk másokkal is, ugyanis.. Minket nem érdekel, ha az illető essemmet,lady gagat, vagy bármi mást hallgat,amíg lehet vele normálisan társalogni,rendes témákról.


18/L 20/F

2015. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem. De vannak ilyen szánalmas, élet nélküli véglények, akik feljogosítva érzik magukat koruknál fogva, hogy mindenkinek megmondják, hogyan éljen. Elhiszem, hogy rossz rézés, de ha látványosan ignorálják őket, annál jobb megoldás nincs. Vagyis fordíts neki hátat, hadd pampogjon. Meg szánakozó mosollyal fordulj a közönség felé.
2015. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rock és metálzenét hallgatok, a barátaim nagy része is.

Már nem öltözködöm úgy,hogy ez kifejezetten látványosan megmondható legyen rólam, de egy buliba vagy egy koncertre lazán.

Volt már, hogy sátánistának neveztek, keresztet vetett rám egy öregasszony a metrón, utánam kiabáltak roma hölgyemények, miszerint "rokkeros k@rva", és hasonlók.

Viszont szerintem a normális emberek teljes mértékben leszarják ezt, sok rappzenét hallgató haverom is van, nem igazán volt ez soha vita tárgya, maximum addig, hogy milyen zenét hallgassunk egy házibulin :D


Viszont a sztereotipikus rokkereket én is eléggé lenézem.

Mindenki öltözködjön ahogy szeretne, de az igényességet nem kéne elfelejteni.

Gondolok itt a tipikus, hosszú zsíros hajú, bűzlő bandás hoodie-t viselő emberekre, akik negyven fokban is acélbetétesben járnak, és olyan szaguk van, hogy megpusztulsz.

Szerintem miattuk alakult ki a téves elképzelés a rocker szubkultúráról.

2015. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!