Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek ilyen barátok?

Minek ilyen barátok?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban voltunk,mindenki piálgatott és jól érezte magát,és bizony néha megtörténik,hogy kicsit sokat iszunk.Miközben kiütve aludtam a fotel mellett egy kedves ismerősöm aki 12 éve barátom,feltolta snapchatre a képet.Hogy lehet ilyen féreg valaki?Ez poén?Az a poén,hogy el sem mondja és két nap múlva hallom vissza xy emberektől,hogy látták jól kivagyok ütve?És még csodálkozik a kis "barátom" mikor megmondtam neki,hogy itt vége,nekünk közünk többet nincs egymáshoz.Miért ilyen idióták a mai emberek?Ha elmegyünk valahova házibuliba barátok közt az egy nyilvánvalóan zártkörű rendezvény és nem csinálunk képeket majd ba###uk ki az internetre...
2015. szept. 11. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen már te is megfogalmaztad. Azért, mert a ,,barátod" egy idióta. Gondolta, hú de menő lesz akkor, ha kiteszi ezt a képet a netre. Most biztosan többen mondják majd, hogy te is csinálj róla gáz képet, és tedd fel. Nem!! Te legyél olyan értelmes, hogy nem ilyen módon állsz bosszút rajta. Nem is tehettél volna jobbat, minthogy véget vetettél a barátságnak. Ha tényleg olyan jó barátod volt, majd elgondolkodhat rajta..
2015. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mar a csoportszelfi is sok. Vagy megjelolni, kikkel,hol vagyok. Ilyenrkben bent se vagyok,d3 ilyen a vilag,sokan azt hiszik, ettol menok.
2015. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!