Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a karót nyelt,...

Siiel kérdése:

Szerintetek a karót nyelt, rosszindulatú emberek azért ilyenek, mert semmi humoruk nincs, vagy szar a nemi életük, vagy miért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nemi eletnek ehhez semmi koze. Ilyenek es kesz.
2015. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Jah, a nők esetében a nemi élet hiánya megnyilvánul, rosszindulatú viselkedésben. Nekem is van olyan munkatársam, aki kielégítetlen nő, tiszta ideg egész nap. Ráadásul mondja is, hogy nincs egy valamirevaló pasi az életében, ez a legnagyobb baja.
2015. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs se pasi,se szex az eletemben,megis kiegyensulyozottabb vagyok,mint valaha :-D
2015. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Keresd a humort és a víg kedélyt az emberek között, és akkor simán ki fogod kerülni az ilyen varju komákat:D
2015. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3- mert neked van humorod :)
2015. szept. 11. 11:30
 6/11 anonim ***** válasza:
"karót nyelt" <> "rosszindulatú"
2015. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kap meg valamit amire vágyik. Lehet az a szex is, de nem feltétlenül, néha ez már csak a velejárója, mert kinek kell egy besavanyodott ember?

Más eset amit a 3. írt, mert ő lehet most jól érzi magát pasi társ nélkül.

2015. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A rosszindulatnak semmi köze nincs ahhoz,hogy valakinek nincs humorérzéke vagy kielégitetlen.Én is kielégitetlen vagyok ezer éve,de én depressziós,ideges vagyok,sosem voltam rosszindulatú,gonosz.
2015. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3. is arra utalt, hogy más valami is hiányozhat neki.
2015. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd... van egy kollégám, kimondottan rosszindulatú, tipikus genya, és a párja is ugyanaz, zsák a foltja. Viszont a nemi életük rendben van, pénzük is van, jól is élnek, de...mindenkiben a szálkát, és ott tesznek keresztbe, másnak, ahol csak tudnak. Nevetni ritkán látom, inkább ez a flegma gúnyos félig elhúzott száj. Ők ebben lelik a boldogságukat.
2015. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!