Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az ha kilógunk a...

Miért baj az ha kilógunk a sorból? Mármint hogy nem felelünk meg a társadalmi elvárásoknak.

Figyelt kérdés
Miért baj ha mást akarunk mint a többi ember , és nem az ők fontossági sorrendjüket követjük , hanem a magunkét . És miért nem hadják békén ezeket az embereket ? Mért kell ezeket az embereket bántani ?

2015. szept. 12. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Valakin le kell vezetni a feszkót. Na de mondd el, ki bántott és miért?
2015. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mert szeretnenek ok is egyediek lenni, de nincs sajat szemelyiseguk ezert lenezik azokat, akiknek pedig van...le kell az ilyeneket szarni es nem torodni a velemenyukkel:)
2015. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a többit előre is köszi . Egyébként köszönöm az 1-esnek a tanácsot .Hogy ki bántott ,szinte mindenki aki csak ismert , és hogy miért azt szerintem már tudod.
2015. szept. 12. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Tipikus társadalom...

Az ilyenek logikáját én sem értem, de valami ilyesmi lehet:

"Ő más, mint Mi! Közösítsük ki, deprimáljuk, mert mindenki ezt csinálja!"

2015. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mert megszokták a többi ugyan olyan embert, és ha te más vagy akkor furának titulálnak.. vagy nem tom hogy magyarázzam. remélhetőleg ez még fog változni a jövőben.
2015. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kilógok a sorból, önszántamból. Senki nem bánt ezért. Néha kapok egy megjegyzést, de ennyiért is bőven megéri, hogy a saját utamon járhatok.
2015. szept. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:

Minden társadalmi alakulatnak van egy elfogadott normája.Ez magában foglalja a törvényeit,az együttélés szabályait,az etikai és viselkedési normáit. Ahhoz hogy ez betartható legyen igyekszik homogenizálni a tagjait.Ez megkezdődik az iskolában és akit úgy látják hogy belenő azt nem terelgetik viszont aki "kilóg a sorból" azt visszalökik,ledöngölik hogy olyan formán nézzen ki mint az átlag.Ez a vigyázók dolga akik igyekeznek bizonygatni hogy a többség javára cselekszenek és a többség akaratából teszik ezt.

Minden kornak megvoltak a valami plusz tudással leszületett képviselői akik nem fértek be az adott normák közé és kitagadás,kiközösítés netalán máglya lett az osztályrészük.

2015. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!