Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már úgy, hogy azt hitted,...

Volt már úgy, hogy azt hitted, jól ismersz valakit, aztán több év után valami olyat tett, amiről korábban úgy gondoltad, hogy ő soha nem tenné meg?

Figyelt kérdés
Mi történt pontosan?

2015. szept. 13. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán, szerintetek mikor mondhatjuk azt, hogy tudjuk, hogy a másik ember kicsoda?
2015. szept. 13. 09:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

A barátnőm és én külön osztályba jártunk. Én D osztályos ő C osztályos. Erdei iskolánk volt és kiderült, hogy az D B C osztály együtt utazik, de sajnos nem lehetnek egy szobában. Barátnőm nagyon csalódótt volt, hogy nem lehetünk egy szobában ezért, megkérte az anyukáját, hívja fel az ofőket hogy együtt lehessünk, aztán eljött az erdei napja és együtt lettünk, csak még 4 számunkra idegen, B osztályos tanuló volt a szobatársunk. Első nap sajnos lebetegetteb, nagyon fajt a fejem meg a hadam, ezért a barátnőm, jobban megísmerte a 4 lányt. Én úgy terveztem, hogy másnap ismerkedek velük, de ez nem úgy alakult ahogyan terveztem. A barátnőm minden idejét a 4 B osztályos tanulóval töltötte, hozzám meg egy szót sem szólt. A hetekben, próbáltam vele megbeszélni a dolgot,hogy engem nem zavarn ha velük van, csak ne hanyagoljon el. Végül én jöttem ki belőle rosszul. Ez volt életem legrosszabb erdei iskolája. Akkor 8.-os voltam. Nem esett jól az esett, mert ő erőltette, hogy legyünk együtt. Azóta már nem nagyon beszélünk, mert itt van a gimi, szóval ez az én történetem.

2015. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen. Semmi különös, csak árulás.
2015. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
100%

"Igen"

A válasza minden embernek,akit megcsaltak.

2015. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!