Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban szórom a pénzt?

Valóban szórom a pénzt?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 60 ezret költöttem el ruhákra és kozmetikumokra, mert egész nyáron dolgoztam, és a teljes ruhatáram igényelt egy újítást.

Most viszont még csak hó közepe, és mindössze 3000Ft-m van, valamint innentől kezdve már csak havi 15 ezrem lesz, amiből magamra költhetek (ruha, higénia, édesség, szórakozás), és félretennem is kell belőle.


Taszító, ha egy fiatal lány nem tud figyelni a pénzre?


21l


2015. szept. 13. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz, hogy ennyit kell adni a ruhákra... Nem tudom kinek akarsz tetszeni vagy bármi, de úgy gondolom, hogy nem a ruha teszi az embert... Másrészt pedig igen, meg kell tanulnod gazdálkodni a pénzzel, mert vannak fontosabb dolgok is..
2015. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Mivel a saját pénzeded költötted nem gáz, 60 ezer amúgy sem olyan sok egy ruhatár felújítására.

Nem a ruha teszi az embert? Te gondolom nem alkotsz arról az emberről véleményt, aki ízléstelenül, rosszul öltözködik.

Ha kaján kívül havi 15-öt még elkölthesz akkor örülj neki.

2015. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
attól függ hogy kerested. Ha vért izzadva.. akkor csodálkozom, hogy elszórod ilyenre, ha könnyű esetleg fekvő munkával, akkor meg se lepődöm. könnyen jött, könnyen ment!
2015. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60 ezer nem olyan sok ruhákra.. én fiú vagyok és szeptember elején kb 90 ezret költöttem ruhákra.. (hosszú nadrág, pulóver, póló, cipő)
2015. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3, Két munkahelyen dolgoztam, abból egy hónapot szabadnap nélkül napi 8-10 órás állómunkát, szóval nem azt csináltam, amire te gondolsz...
2015. szept. 13. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:

én is dolgoztam a nyáron egy gyárban fizikai munkásként. a megkeresett pénzt ruhákra költöttem,programokra a barátommal és vettem belőle egy kisállatot+neki teljes felszerelést és egy évre elegendő kaját neki. én nem bántam meg, mivel ezekre vágytam ,ezért dolgoztam hogy ezeket megvehessem.

a kérdésed azon része gáz,hogy még csak 13. van és már 3 ezer forintod maradt.szóval tényleg jobban be kéne osztanod a pénzt,mert most még feltételezem a szüleiddel élsz. de ha egyedül élnél vagy a pároddal, akkor kicsit érdekes lenne,hogy még 2,5 hét van a hónapból..addig max a küszöböt rágnád..szóval próbáld jobban beosztani a pénzed,hogy egy hónapra elég legyen. de azon felül nem gáz,hogy ennyit költöttél ruhákra. aki járt mostanában ruha boltokban,tudja,hogy mennyire felmentek az árak

2015. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 10x ennyit költök magamra havonta, szerintem nem sok.

23N

2015. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 opened paradise ***** válasza:

Nem csodálkozom,ilyenkor,mikor hetekig robotolsz és nincs időd semmire sem,akkor utáná jól esik kényeztetni magunkat (én is ezt tervezem,ha megjön a nyári,2. melóm fizuja).

Az ember úgy érzi,hogy ezt kiérdemelte és így is van,nem gáz,te kerested.

Az más,hogy hó közepe van és nem maradt semmid sem,valamennyit kellett volna hagyni.

2015. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!