Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen ember?

Van ilyen ember?

Figyelt kérdés

aki vegetáriánus, szereti a művészeteket, ő maga is részt vesz valamilyen kreatív tevékenységben. a tudományok és pszichológia iránt is érdeklődik. kemény zenét hallgat (pl: arch enemy, born of osiris, disturbed, the agonist, eths stb. nem pont ezeket de hasonlóakat) filmek tekintetében az inspirációs tudományos filmek érdeklik (pl: imitation games, pi, egy csodálatos elme stb.) illetve az animék. szereti a pc-s stratégiai és akció játékokat. gyakran negatív vagy depressziós hajlammal küzd.


szóval van ilyen ember? nem véleményt kérek!



2015. szept. 13. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Élünk vagy 7 milliárdnyian ezen a bolygón, biztos van ilyen is.
2015. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rajtad kívül is van
2015. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A barátom :D

De komolyan, telibe talált minden pont.


Miért keresel ilyen embert?

2015. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. kíváncsiság. érdekel, hogy (nyilván rajtam kívül) hány ilyen ember van még. sok-kevés-egy se?

"biztos van még" csakhát én még egy ilyennel se találkoztam. ezért is írtam, hogy nem véleményt szeretnék.


2. kíváncsi vagyok az ilyen személyek mire vitték az életben? párkapcsolat és munka területén.


utolsó: ha nem túl indiszkrét, mivel foglalkozik a barátod?

2015. szept. 14. 01:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát engem mindössze az animék nem érdekelnek, pc játékokkal meg idő és géphiány miatt nem játszok. A többi mind tökéletesen igaz rám :D

Még csak 18 vagyok, de írj ha van kérdésed nyugodtan.

2015. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátom elég sok mindennel. Eredetileg zenetanárnak tanult, majd amikor befejezte, történésznek, töriből doktorija van. Most meg informatikusnak tanul, mert ez is érdekli.
2015. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor csak fiúmásolatban létezem? xD mbti típust tudnátok kiegészítésként írni? (sajátomban nem vagyok biztos kíváncsi vagyok a dolog fordított logikájára is, hogy aki az ilyen dolgok után érdeklődik, az milyen típussal rendelkezik) előre is köszönöm


utolsó; a törit érdekesnek találtam.

infón belül a hardver, szoftver vagy mindkettő érdekli?

2015. szept. 19. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!