Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátom bátyjának a csaja rá...

Barátom bátyjának a csaja rá van állva a barátomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve vagyunk együtt, van egy 25éves bátyja aki 1hónapja összeszedett egy fiatal lányt.

Amint bekerült a családba mindenkinek jópofáskodik, benyalizik stb. oké eddig nem nagyon érdekelt a lány, addig amíg a páromnak nem kezdte el tenni venni magát, sőt már azt vettem észre hogy flörtbe ment át a csaj,kekeckedik a barátommal és ez lese esett neki, csak miután mondtam barátomnak hogy ne nagyon dumáljon vele mert vegye már észre hogy kelleti magát..pár nap után ő is észrevette ezt,és a csaj állandóan hivogatta telon hogy mikor ér haza, mit csinált ... facen is írt neki (direkt átlagos dolgokról h ne legyen feltünő) aztán elkezdett a mi magánéletünkbe is beleturkálni, állandoan rólunk kérdezősködött a bátyjától is, anyósomtól is, párom rá is szólt hogy állítsa már le magát.. sőt volt hogy összekaptunk baratommal és követette őt a találka színhelyére, és elbújt egy fa mögé hogy hallgatózzon miről beszélünk.. az ilyen beteg emberrel mit lehet kezdeni??????



2015. szept. 14. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivágni.És még akkor is elég nehéz lesz őt leráznotok, mert tipikusan az a személy aki zaklat másokat.
2015. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt kéne de a bátyja semmitse vág le ebből, eszébe se jutna hogy a kis barátnője ki akarja vetni az öccsére a hálóját, hát igen zaklat másokat meg más magánéletébe üti az orrát állandóan és probal befolyasolni másokat a csaladbol
2015. szept. 14. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor kapd el te a csajt, nagy nyilvánosság előtt. Sőt, én tutira kirángattam volna a helyedben a fa mögül őkegyelmét.


Egyszer én is elakartam egy ilyen leskelődőt kapni, csak a férjem tartott vissza mert meg is ruháztam volna, de nem kicsit ám..

2015. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj én nem vettem észre mikor leskelődött, mert pont a párommal a problémákat beszéltük. De mondtam h lecsapom de barátom meg mondta h ne tegyem mert azzal neki és a bátyjának lenne balhé belőle hha megverném:S
2015. szept. 14. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!