Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék? (Lent)

Mit tehetnék? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzett, hogy félek. Félek kiállni az osztály elé,előadni egy kiselőadást, félek az utcán sokat mosolyogni, mert félek, attól, hogy az emberek, mit gonndolnak. Amikor PPT készítek az osztálynak, attól félek, hogy kinevetnrk, ha elrontok, valamit, vagy rosszat irta. Stb. Sokszor úgy érzem, hogy nem vagyok jó senkinek. Ha az utcán megyek sokszor úgy érzem, hogy lekezelően néznek rám, mert ronda vagyok. A szüleim szerint nem szerintem igen. Miért érdekel ennyire más idegen véleménye? Mit tegyek?

2015. szept. 14. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel én is így vagyok.

Nem vagy megelégedve magaddal, úgy ahogy én sem saját magammal.

Sajnos én sem tudok normálisan viselkedni mert mindig mások arc kifejezését nézem hogy mik az adott dolgokra a reakciójuk.

És így mindig úgy tűnik hogy megjátszom magam, pedig csak igyekszek megfelelni.

Ha ismerős vagy családtag társaságában vagyok akkor vagy nem veszem észre vagy nem arra figyelek hogy vajon néznek e, akkor magamat adom és nem érdekel más véleménye.

Sokszor vagyok bizonytalan , tétova, ez van mikor a járásomra is kihat akkor azokon a napokon jobban figyelem az emberek reakcióit olyankor gyenge ember vagyok.

Én sem vagyok egy gyönyörűség de azt veszem észre ha kényelmetlen ruhában megyek és nem illik össze a ruha összeállításom akkor egész úton igazgatom és az emberek erre figyelnek fel.

Amúgy minden anyukának a saját gyereke a legszebb, biztosan nem fogja mondani hogy ronda vagy még ha látja is.

Amúgy ruha és smink nagyon sokat javít a dolgon.

2015. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!