Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha kicsi a mellem...

Mit tegyek ha kicsi a mellem és nagyon lassan nő?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok(aki megjegyzést tesz ne válaszoljon nem kapcsolódik a témához) és nagyon kicsik a melleim.Elég zavaró, már minden osztálytársamnak nagyobb,egy kosaras melltartót sem tudok felvenni mert nem fér bele csak toppot húzok rá.Még nem jött meg. Ami nagyon rossz az a néhai megjegyzések rá. Persze próbálom figyelmen kívül hagyni de nagyon rosszul esik.

2015. szept. 15. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondd meg nekem, erre a kérdésre milyen választ vársz? Mégis mit tehetnél?!
2015. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
13 évesen minek neked nagy mell, de tényleg.
2015. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd nő.

13 évesen is jó nagy mellem volt már ( nem voltam elhízott), egyáltalán nem volt az se jobb...

2015. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Azt írod nem jött még meg, tehát még el sem kezdtél nőiesedni, persze hogy melleid sem nőttek még óriásira, hiszen gyerek vagy. Egyáltalán mit számít mekkora egy gyereknek a melle? Ki a fenét érdekel ez? Ja, az osztálytársaidat... de akkor velük van a gond hogy a te melleidet bámulják és elemezgetik, holott semmi közük hozzá. A mellméret meg totál lényegtelen. Van akinek sose lesz nagy, genetikán múlik főleg és ezen nem lehet változtatni, de pl a legsikeresebb modelleknek is alig van melle és mégis gyönyörűek, oda van értük mindenki. Szóval mit számít? Nem is kéne hogy rosszul essen ilyesmi. Röhögj rajtuk inkább hogy ennyire alulmaradt az agyuk a fejlődésben.
2015. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 19 évesen van akkora,mint neked...és neked még van rengeteg esélyed...nekem szinte semmi...
2015. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs mindenki oda a modellekért, csakmondom :)
2015. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mert a kérdező az önbizalomhiányával megkérdezett valamit, nem jelenti azt, hogy azt kell neki hazudni, hogy csak az fajtájáért van oda mindenki.


Mert nem.

Mindenki másért van oda. Van, akinek bejön a kis mell, másnak nem. Van, akinek a kék szem, másnak nem, stb. ...


A kérdező meg alakulni fog, nőhet neki, főleg, hogy tényleg meg se jött neki. Nem csak a teste, az arca is változni fog.


Bármilyen irányba, egyiktől se lesz se mindenkinek bejövő, se senkinek be nem jövő nő.


ennyi.

2015. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
plasztika
2015. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dörzsöld a melled közét wc papírral.
2015. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kamu az egész!

Törölte magát, ugyanis nagyon zavarosak voltak a válaszai, amikről kérdeztem...

Összefüggéstelenül beszélt és mindig az ellentettjét mondta...

2015. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!