Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesen Digimonozni gáz?

Huszonévesen Digimonozni gáz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne bármi is gáz? Tudnia sem kell senkinek róla.
2015. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én meg társasozni szeretek 19 évesen az anyámmal,ha ráér xD
2015. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ma már az óvodás gyerekek is csak okostelefont meg tabletet nyomkodnak, 10 évesek Trónok harcát néznek meg Éjjelnappalbudapestet, a 12 éves lányok meg már csak azzal vannak elfoglalva, hogy csinosak legyenek, egész nap a fészbukon lógjanak, szelfizzenek és imádják magukat. 14 évesen meg már mindegyik iszik, bulizik, kinn van az éjszakában... na ez baromira gáz. Digimonozni nem az.
2015. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én néha előveszem a barbie-kat és úgy játszok mint mikor kicsi voltam... 18 éves metalhead vagyok. Bár pozitívum, hogy lány :p
2015. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért a trónok harca, és az éjjel nappal BP között óriás különbség van... bár nem 10 évesnek való és csak a könyveket olvastam ,de az előbbinek legalább van mondanivalója is.
2015. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet Digimonozni? Az nem egy ige. Digimont nézni? Az nem gáz. Ha eljátszod, hogy digimon vagy az azért már gyanús. :D
2015. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért volna gáz? Drogosnak lenni gáz? igen! Inkább ez mint még egy alkoholista a társadalomba! Én is szeretem! :D
2017. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel anime és nem igazán gyerekeknek készült, így nem gáz. De az sem gáz, ha valaki tényleg igazi mesét néz. A Digimon-animéket én is nagyon szeretem a mai napig.

30/F

2018. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!