Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel lehet elterelni a...

Mivel lehet elterelni a figyelmet arról hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a lányokról..

Nem néznek meg mert sovány vagyok és a karom nem izmos és én sem merek odamenni hozzájuk.

Nincsenek barátaim sem.

Mikor jövök haza mindig azt nézem hogy felfigyelt-e rám 1 lány, de sosem látom... De meg is értem ( a másik meg hogy ők azon gondolkodnak hogy mit csináljon a barátaival nekem meg nincs semmi érdekes dolog az életemben ezért van időm nézegetni..)

Bánt hogy csak álmokat kergetek hogy valaha is lesz barátnőm ezért valamilyen módszer kellene arra hogy eltereljem erről a figyelmemet...

Tudnátok tippeket adni? Valami olyan dolog amivel nem gondolok rájuk.


2015. szept. 15. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Irány az edzőterem.

Azt mondod időd van. Kiváló, akkor azzal nincs gond.

Sovány vagy és nem izmos a karod? Irány a terem.

Önbizalmat fog adni, ha látod magadon a változást.

Fő a kitartás, mert nem lesz két hét után eredmény, viszont ha csinálod, nem csak a tested fogja megköszönni, hanem a lelked is, elsősorban ezért csináld. Eltereli a figyelmed, javítani fogja a közérzeted, megtanít koncentrálni, kitisztítja fejed, megtanít arra, hogy ne add fel, hogy kitartó légy, öntudatosabb. El sem hinné az ember mennyi mindenre jó, és milyen hatással tud lenni a szellemre is.

Persze csak ha tudod is folytonosan csinálni, és nem hagyod abba pár hét után.

És ne feledd, stay natural :D

2015. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs kitartásom és feladom pár nap után... Itthon is annyiszor elkezdtem a fegyencedzést és feladtam.


Szóval ez kilőve... Nekem nem sikerülne.

2015. szept. 15. 20:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem inkább az esne jól ha el tudnám fogadni valahogy és nem ezen pörögnének a gondolataim egyfolytában.
2015. szept. 15. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rágod magad, sosem fogod tudni elfogadni.

Akkor meg tegyél rá nagy ívben.

A kitartás elhatározás kérdése. Nem azon kell agyalni, hogy neked ehhez nincs türelmed, nem tudod kivárni, stb. Le kell menni, aztán csinálni. Ha nincs kedv, akkor is.

2015. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek agyalsz mindig, tehát marha sok felesleges időd van amivel kezdeni kéne valamit. Pl dolgozni, suliba járni, vagy tanfolyamra, vagy olvass, vagy vegyél egy hangszert és tanulj rajta játszani vagy sportolj valamit amit érdekesnek tartasz. Barátokat pedig mindenhol összeszedhetsz ha eljársz. És biztos hogy lesz barátnőd is majd, nem kell rajta agyalni.
2015. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sovány vagy és nem izmos a karod? Irány a terem."


Ott pedig izzadhatsz a többi megfelelési kényszeres, önbizalom hiányos emberrel.

2015. szept. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!